Długo dojrzewało to nasze porozumienie i długo potrwały rozmowy, zanim założyliśmy wspólny komitet wyborczy, ale nic, co dobre, nie przychodzi łatwo! Tutaj trzeba było się poznać, tutaj trzeba było przekroczyć pewne różnice – i my po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy do tego zdolni. Byliśmy do tego zdolni, zawiązując Konfederację, byliśmy do tego zdolni następnie rozszerzając się, pozyskując w ostatnich wyborach setki tysięcy nowych wyborców – byli do tego zdolni Bezpartyjni Samorządowcy, którzy na poziomie samorządów robili tę robotę polityczną, którą my wykonywaliśmy na poziomie polityki ogólnokrajowej, i dziś łączymy siły po to, żeby iść po władzę w konkretnych jednostkach samorządu terytorialnego. Bo żeby zrobić coś dobrego dla obywateli, my musimy mieć swoich radnych na wszystkich szczeblach i my musimy współrządzić! I to jest jak najbardziej możliwe!
#ŁączyNasWolność

1. Konfederanci idą jak burza po władzę🤣🤣w Sejmie stołki wywrócili a teraz myślą, że w samorządach będą rządzić😀podobnie jak PSL podpinają się pod wszystko i wszystkich gdzie ich przygarną.😄😄😄😄

2. Tylko przekraczajcie różnice a nie granice których się nie rusza jak poseł Braun…jako konserwatywny ruch powinniście wiedzieć że takie są..a w demokracji są to filary wolności, tolerancji, równości. Chyba że chcecie innej demokracji, której osobiście sobie nie wyobrażam żadnym kosztem i w imię niczego..przede wszystkim wolność dla moich dzieci reszty można ich nauczyć jak sobie radzić