Dlaczego z jednej strony większość społeczeństwa popiera protestujących rolników…

Podobne

Udostępnij


Dlaczego z jednej strony większość społeczeństwa popiera protestujących rolników i ich postulaty, a jednocześnie z drugiej słupki sondaży poparcia dla obozu rządzącego nie maleją? 〽️

M. in. na ten temat mówi prof. Andrzej Zapałowski w wywiadzie z Red. Mossakowskim dla CE Polska, link pod postem, posłuchajcie Państwo 👇

#AndrzejZapałowski #Konfederacja
#KonfederacjaKoronyPolskiejŹródło

15 KOMENTARZE

  1. Naród Polski, jest zniewolonym Narodem otumanionym ograbinym,od Magdalenki i okrągłego stołu, zmieniają się tylko partie polityczne nazwiska Polskojęzyczne twórcy nadal ci sami diaspora ajwaj przy korycie władzy, najwidoczniej Polskiemu Gojowii to pasuje, wystarczy obiecać dać jałmużnę a Goje klaszczą biją brawo.

  2. Ludzie nie używają rozumu i nie są w stanie niczego analizować . Brawo programy nauczania i brawo nauczyciele , szkoła nic nie warta teraz a co będzie po lewackim tornado w osobie ministry od 100 boleści !!!

  3. Odpowiedź jest następująca: 50 lat prokacapskiej PRL + 34 lata neokolonii polin = 84 lata pogłowia w imadle obcej propagandy. Jeżeli dodać 5 lat „praworządności” brunatnych w GG, wychodzi prawie 100 lat ogłupiania, kłamstw, półprawd i fałszu. Nie w kij dmuchał.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj