Dlaczego warto przekazać nam 1,5%? Fundacja Osuchowa z siedzibą w Warszawie, pow…

Dlaczego warto przekazać nam 1,5%?
Fundacja Osuchowa z siedzibą w Warszawie, powołana została w 2015 roku i ma na celu dobro Kościoła Katolickiego, narodu i państwa polskiego.

Wspiera inicjatywy środowisk patriotycznych i katolickich, a także działalność Fundacji Konfederacja Gietrzwałdzka oraz Fundację Pobudka, która organizuje liczne spotkania z prelegentami oraz cykliczne konferencje realizując program Kościół – Szkoła – Strzelnica – Mennica.

Przekazując 1,5% podatku konkretnej organizacji pożytku publicznego sam decydujesz, gdzie Twój podatek ma trafić – zamiast do skarbu państwa.

Rozliczając PIT korzystając z tego linku: www.osuchowa.org/1,5procenta możesz wesprzeć nasze działania i przyczynić się do wsparcia naszych dążeń, aby propagować i bronić Pokoju, Wolności, Wiary, Rodziny, Własności Polaków.

Każda kwota, nawet najdrobniejsza ma dla nas znaczenie, w sumie znaczą one bardzo wiele i pomagają nam realizować nasze cele statutowe.

Aby wesprzeć nasze działania:

Możesz przekazać 1,5% podatku rozliczając PIT w tradycyjny sposób. W tym celu wpisz w zeznaniu podatkowym w sekcji:

WNIOSEK O PRZEKAZANIE PÓŁTOREJ PROCENT PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ OPP

poniższe dane:

lub skorzystaj z PROGRAMU DO ROZLICZEŃ ONLINE: www.osuchowa.org/1,5procenta

i rozlicz się:

– prosto,

– szybko,

– na aktualnych formularzach,

– bezpłatnie,

– bez wizyty w US.

Prosimy przekaż informację dalej!

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!

1. Posłuchajcie, co mówią ludzie, którzy żyją z biznesu lotniczego, którzy zarabiają na tym na chleb i są praktykami a nie odklejonych dziadów pisowskich- mistyków smoleńskich, „wniebowziętych” oszołomów będących całe życie na garnuszku państwa, którzy nic w życiu pożytecznego nie zrobili a tylko marnuja nasze pieniądze..”Dziś w Europie nie ma ani jednego projektu budowy nowego lotniska. Ani jednego – mówi Jozsef Varadi, prezes Wizz Air. Zaznacza, że nie przekreśla pomysłu CPK, jednak ma wątpliwości. – Najpierw postarałbym się o większą efektywność i lepsze wykorzystanie już istniejących lotnisk – stwierdza. https://www.money.pl/gospodarka/goraco-wokol-budowy-cpk-w-polsce-prezes-wizz-aira-ma-watpliwosci-7000483687283680a.html