Dlaczego tak wielu posłów ucieka w tej chwili z rządu do Unii Europejskiej? Skąd…

Podobne

Udostępnij


Dlaczego tak wielu posłów ucieka w tej chwili z rządu do Unii Europejskiej? Skąd ten exodus? Nie stąd, żeby mieć większy wpływ na UE, bo wystarczy cokolwiek wiedzieć o unijnych instytucjach żeby zdawać sobie sprawę, że konstytucyjny minister jeżdżący do Brukseli na cyklicznie odbywające się rady UE ma większy wpływ na to, niż europoseł!

Oni tego wpływu nie chcą! Oni tego wpływu się boją! Oni wolą bezpieczną pozycję, niż być w naszym rządzie, który musi realizować te wszystkie polityki!Źródło

24 KOMENTARZE

  1. Mam inna teorie.Mysle ze cala ta eskapada z wyborami i ta zmiana rzadu powiazana jest bardzo mocno z Unia a dokladniej tym co ma sie tam wydarzyc.Potrzebuja ludzi im przychylnych i przy wladzy w panstwach oraz tam w srodku,zeby nie bylo glosow rozsadku oraz sprzeciwu,przydupasy rudego maja zajac miejsca w europarlamencie zeby nie bylo miejsca dla prawicy i eurosceptykow.Ma byc pieknie,spojnie i jednoglosnie.Dlatego pompowali kampanie Tuska,dlatego Tusk dzisiaj jest premierem a jego pazie staruja do europarlamentu! Tusk musi zostac w rzadzie i podpisac to co ma podpisac,po tej kadencji kazda nastepna nie bedzie miala juz takiego wplywu na los Polski albo zadnego.Jedyne co beda mogli ustalac to rozklad jazdy autobusow miejskich! Zobaczcie co dzieje sie w Gruzji!! Kto to widzial zeby obce kraje czy unia wtracal sie do ustaw suwerennego panstwa ! Czym jest Gruzja ,nawet jeszcze nie jest czlonkiem UE,wyobrazcie sobie ze jezeli oni juz tam wszyscy pchaja lapy do takiej Gruzji to jak wazna jest dla nich posluszna Polska !

spot_img