Dlaczego polscy przewoźnicy protestują? Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Konfederacja #KrzysztofBosak #StrajkPrzewoźników
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Dlaczego polscy przewoźnicy protestują? Krzysztof Bosak

1. Te ukrowe ścierwa tworzą kolejki być może po to aby utworzyć szlabany poboru opłat- jak to miało miejsce w latach 90-ych…płaciłeś 5 czy 10 dolarów przejeżdżałeś…nie miałeś stałeś tydzień lub dwa tygodnie. Na marginesie dodam, że były to szlabany ukraińskiej milicji. A teraz odnośnie przewoźników-właścicieli firm z wieloma autami…zatrudniacie ukrów zamiast Polaków, bo ukry będą przekraczać wszelkie dopuszczalne normy km i czasu pracy i gdyby nie tachografy w tirach i ciężarówkach- to wasza chciwość goni absurd za absurdem! Mówiąc krótko-po ostatnich wydarzeniach zarówno w polityce jak i gospodarce-powinniście pozbyć się ukrów kierowców, a właściwie tzw."kierowców" bo ukry kupują sobie prawko. Podsumowując – Hańba tym Polskim przewoźnikom którzy zatrudniają ukrów…Hańba po wsze czasy !!!