Dlaczego GŁOSUJĄ na KONFEDERACJĘ? Mentzen na spotkania z wyborcami lata HELIKOPTEREM! | FAKT.PL

Podobne

Udostępnij

Sławomir Mentzen, lider Konfederacji słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i tego, że nie gryzie się w język. Na spotkaniu z wyborcami w Poznaniu bez pardonu wypowiedział się o wyglądzie Donalda Tuska z KO. Wyśmiał jego ubranie!

Czytaj dalej:

FAKT, że warto być na bieżąco. Cieszymy się, że jesteś z nami!

🌟 Więcej znajdziesz na www.fakt.pl
🌟 Bądź na bieżąco. Dołącz do nas na YouTubie! 🔊🔊
🌟 Jesteśmy też na Facebooku
🌟 I na Instagramie:
🌟 Materiały Faktu możesz też oglądać na TikToku
🌟 Możesz nas śledzić też Twitterze

#fakt #wybory #polityka #konfederacja

żródło

13 KOMENTARZE

  1. bardzo ładnie fakt, tvn, wyborcza, tvp razem i zgodnie atakują konfederację, sugerując wyborcom stracone głosy, bo jak zagłosujemy na pis, po, lub ich przystawki, to nie będzie już wtedy stracony. Taka mała nic nie znacząca partia, a największe konglomeraty medialne gotowe są poruszyć niebo i ziemię, aby tylko zahamować jej wzrost. Jak to było? – Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. – teraz jesteśmy na etapie walki. Ciekawe co będzie potem.

  2. Banda czworga chce tylko odebrać nam nasza kasę i później jakąś jałmużnę dać . Ja nie chcę odkładać na ZUS 600 tys żeby dostać 200 tys… Każdy powinien mieć możliwość odkładać do tzw. skarpety jak chce na umowę pracować . Spójrzcie na filmiki jak wygląda Dubai , Arabia Saudyjska , jaką mają opiekę zdrowotną , ile czasu żyją . I oni wydobywają ropę i żyją dużo dłużej niż my bo żyją w luksusie . A my nie dosyć , ze nie mamy wpływu na temperaturę ziemi , chodź im cieplej tym lepiej i było o wiele cieplej już i nic się nie działo to jeszcze wciskają nam , że węgiel z paproci jest mniej eko niż fotowoltaika z tworzyw sztucznych . Tylko konfederacja !

spot_img