Dla Polski i Dla Ciebie Łukasz Nowakowski Witam Państwa! Nazywam się Łukasz No…

Podobne

Udostępnij


Dla Polski i Dla Ciebie Łukasz Nowakowski

Witam Państwa!

Nazywam się Łukasz Nowakowski i pragnę zaoferować Polsce moje zaangażowanie i pasję. Z wykształceniem w logistyce oraz długoletnim doświadczeniem w polskim górnictwie, jestem przygotowany do wyzwań, jakie stoją przed naszym krajem. Moja droga zawodowa nauczyła mnie zarządzania złożonymi procesami i rozwiązywania problemów, a także umiejętności, które mogą przyczynić się do rozwoju polskiej gospodarki.

Jednak to nie tylko moja kariera zawodowa definiuje mnie jako kandydata. Jestem dumny z mojego zaangażowania w partii Konfederacja i udziału w organizowanych przez nią wydarzeniach. To właśnie tam nauczyłem się wartości wolności, odpowiedzialności i pracy na rzecz polskiej racji stanu. Moja praca dla Konfederacji to wyraz mojej pasji do sprzyjania indywidualnej wolności i prawom obywatelskim.

Poza polityką i pracą zawodową jestem również pasjonatem muzyki. Grając na instrumentach muzycznych, odnajduję harmonię i kreatywność. W moim niewielkim ogrodzie warzywnym uczę się cierpliwości, dbałości o środowisko tego, jak ważne jest rolnictwo dla naszego kraju.

Jestem również dumny z bycia honorowym dawcą krwi. Dla mnie to nie tylko obowiązek obywatelski, to dowód na moje zaangażowanie w pomoc innym i troskę o dobro wspólne.

Nade wszystko jestem przykładnym obywatelem, oddanym naszej ojczyźnie – Polsce. Moją pasją jest służba dla innych i praca nad tym, aby nasz kraj był jeszcze lepszy. Chcę, aby Polska była miejscem, gdzie każdy obywatel ma szansę na rozwój, a nasze wartości wolności i demokracji są zachowane.

Dlatego proszę o Twoje wsparcie i głos podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Razem możemy pracować nad Polską, która jest silniejsza, bardziej wolna i bardziej sprawiedliwa. Razem możemy zmieniać przyszłość.

ZNAJDZIESZ MNIE NA POZYCJI NUMER 3 NA LIŚCIE NUMER 5 W OKRĘGU CHRZANOWSKIM 🇵🇱

Łukasz Bartosz Nowakowski

#DrużynaBrauna #Chrzanów
#Okręg12 #ŁukaszNowakowski
#Konfederacja #MożemyWszystko



Źródło

spot_img