DLA POLAKÓW PODATKI, DLA KOLEŻKÓW – PRAWIE 4 MILIONY NAGRÓD Decyzje nowej wład…

🇵🇱 DLA POLAKÓW PODATKI, DLA KOLEŻKÓW – PRAWIE 4 MILIONY NAGRÓD‼
Decyzje nowej władzy pokazują jasno: PiS, PO – jedno zło.

🇵🇱 Konfederacja od początku swojego istnienia ustawia się nie po jednej stronie propagandowego sporu POPiSu, ale poza nim. Nie ma bowiem zbyt wiele realnych różnic, a walka toczy się o samą władzę, zamiast o realizowany program. Poza rosnącymi podatkami, uległością wobec 🇪🇺 Unii, destrukcyjnym podejściem do gospodarki i nieudolnością w wielu aspektach kierowania państwem, częścią wspólną jest także kolesiostwo, marnotrawienie publicznych pieniędzy i chciwość.

Nie dziwi więc, że nowy minister finansów już teraz rozdaje nagrody. Nie do końca wiadomo za co, bo 🇵🇱 Polska finansowo chyba nieszczególnie błyszczy, ale 4 miliony na nagrody się znalazły. To model zarządzania ministerstwem dokładnie taki sam, jaki panował za czasów PiSu. Poprzednia ekipa z kolei rozdawała sobie takie pieniądze, że w 2023 roku, tylko od stycznia do listopada, na nagrody poszło aż 42 miliony złotych‼

PiS, PO – jedno zło‼ Zakończmy rządy pazerności i kolesiostwa‼

Podajcie dalej‼

325 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ

1. Kiedy pojawiają się pytania o dotrzymanie obietnic wyborczych, o paliwo po 5,19 zł za litr i inne przedwyborcze mrzonki to z miejsca można usłyszeć „dajcie im coś zrobić”, z czego wynika, że za dużo jeszcze nie zrobili. Nie przeszkadza to jednak wypłacić nagród za „wykonaną” pracę.
    Gdyby to było za rządów poprzedników, to pierwsi by krzyczeli, gdy sami są na stołkach to wszystko gra.