Diana Ruchniewicz: Jeśli PO rozpisałoby dziś referendum w sprawie wyjścia Polski…

Podobne

Udostępnij


Diana Ruchniewicz: Jeśli PO rozpisałoby dziś referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej, zdecydowanie zagłosowałbym za opuszczeniem. Przynależność do UE oznacza ogromne, bezsensowne koszty dla polskich przedsiębiorców, rolników i osób prywatnych. W warstwie społecznej też same straty.

🇪🇺❌ ✅🇵🇱

Pani Diana Ruchniewicz jest kandydatką Konfederacja Korony Polskiej do Parlamentu Europejskiego w okręgu 4, #Warszawa 🔥 Zachęcam do jej wsparcia podczas kampanii!

#RuchniewiczDoEuroparlamentu
#DianaRuchniewicz #Warszawa
#KonfederacjaKoronyPolskiej #Wybory
#ChcemyŻyćNormalnie #KonfederacjaŹródło

12 KOMENTARZE

  1. Ludzie boją się, że jak wyjdą z unii to będą stać w kolejkach na granicy. Trzeba im tłumaczyć, że przejścia graniczne reguluje układ z Szengen niezależny od unii. W. Brytania wychodząc z unii zawarła liczne traktatu handlowe tak, że nic nie traci.

  2. P.Braun koszty może by były tylko dlaczego mamy płacić ,tylko dla tego że są takie ustalenia ? Polska wywiązuje się z płatności do UE ,a UE ? ile czasu domagano się kasy ,mimo że spełniała Polska wszystkie ustalenie , ? Jak wróciła ta ruda menda czopek niemiecki do rządu okazało się że kasa jest w formie pożyczki liczona jakoś dziwnie ,a co z długiem Niemiec wobec Polski , ? Kiedy zaczną spłacać długi za zniszczoną Polskę ,? Kiedy przystaniemy płacić żydom za holokaust ,czy to wina Polski ? Teraz domagają się zwrotu mienia ,gdzie byli jak Polacy to wszystko odbudowali Polacy , ilu pokoleniom żydowskim mamy płacić ? Z kasy reparacji niemieckich za wojnę starczyło by i jeszcze sporo zostało ,kiedy ruskie zaczną spłacać odszkodowania za katyń ,wołyń za to co nakradli i wywieźli z Polski ,itd. czy Polska jest komukolwiek winą za zniszczenia ,UE i dyktatura Niemiec to jeden układy niszczący Polskę,tych dwóch największych zdrajców z POPISu powinno się tak potraktować jak zrobili to w Rumuni pod ścianę i ciał czesku a tego co jest na Wawelu wywieść ,to jest miejsce dla królów Polski ,kto dał zgodę na pochówek , te dwa ugrupowania polityczne POPISu to banda niszcząca Polskę i gospodarkę Polski, tu w Polsce praktycznie nie ma już nic polskiego wszystko to kapitał i firmy zachodu, co się stanie jak te firmy zamkną wszystkie firmy w Polsce ,jedna wielka bieda, to nie my jesteśmy potrzebni UE to UE potrzebuje nas, by doić Polskę przy rządach tego rudego g…..a i krasnala pejsatego , który rządzi na zmianę od 35 lat wymieniają się co 4- 8 lata, sądzę że wszystkie wybory to gra polityczna i jedno fałszerstwo ,trudno uwierzyć że tu jest tylu bez mózgowych osób i wybierają tych samych zdrajców , uważam że wyjście z UE to jest najlepsze rozwiązanie obecnie , do takiej UE Polska nie przystąpiła ,z tego co obecnie robią idioci unijni to nic innego jak komuna bis w najgorszym wydaniu ,to dążenia do federacji UE z jednym rządem, to nie jest Polsce potrzebne ,raczej zdrajcom Polski .nigdy nie będzie zgody na pozbawienie Polski suwerenności duchowej ,niszczenia tego co jest kultura Polski i Polaków,przy tych rządach po zmianach wszystko to jest mrzonką o wolności ,nie zależności Polski , jak tak ma być nadal to powiem krótko w latach solidarności stałem po złej stronie ……co mi ZOMO nie raz dało pałą do przemyślenia …….pozdrawiam ,większość liczy na konfederację i Pana P. Braun .powinna być większa kontrola kart wyborczych i zmiana ,głosuje się na człowieka a nie polityczny układ ,……

  3. Nie do takiej Unii weszła Polska 20 lat temu kiedyś Unia Europejska była inna tam rządzi Lewacka Banda pseudoekologów którzy chcą zniszczyć przemysł wprowadzić jakieś chore pomysły dlaczego PO nie chce Referendum podejrzewam że większość była by za wyjściem Polski z Unii Europejskiej

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj