Debata europejska – Krystian Kamiński (Konfederacja) vs Olga Semeniuk-Patkowska (PiS)

WOLNOŚĆ SŁUCHANIA, WYMAGA WSPIERANIA! 😉

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! | Nie zapomnij również udostępnić tego filmu!

87.8 FM w Warszawie
95.2 FM w Krakowie
96.8 FM we Wrocławiu
98.9 FM w Szczecinie
103.9 FM w Białymstoku
104.4 FM w Bydgoszczy
106.1 FM w Łodzi
98.9 FM w Szczecinie
101.1 FM w Lublinie

—————————————————-
– Strona:
– Facebooku:
– X (Twitter):
– Instagram:

Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój WNET-u to darowizna.

Dane potrzebne do wykonania przelewu międzynarodowego
IBAN PL 45175013126881952126737308
SWIFT PPABPLPKXXX

Adres i nazwa banku:
BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16

#Debata #europejska #Krystian #Kamiński #Konfederacja #Olga #SemeniukPatkowska #PiS

1. Pozwolę sobie wrzucić rekomendację Krzysztofa Bosaka na temat Pana Kamińskiego. I w zasadzie to kończy jakąkolwiek dyskusję. Najbardziej kompetentny i zasługujący na mandat obok Ani Bryłki.

✅ Krystiana Kamińskiego znam i współpracuje z nim już ponad 20 lat. Wspólną działalność społeczno-polityczną rozpoczęliśmy w czasie referendum akcesyjnego Polski do 🇪🇺 Unii Europejskiej. Już dwie dekady temu widzieliśmy zagrożenia płynące do naszego kraju z Brukseli. Dziś te zagrożenia jedynie się nasilają pod postacią Zielonego Ładu, Paktu Migracyjnego, prób odebrania nam prawa veta i możliwości płatności gotówką czy realnej groźby wprowadzenia euro, co doprowadzi do ubożenia Polaków.

✅ Krystian jest człowiekiem aktywnym, pracowitym, a zarazem godnym zaufania i doświadczonym. Przez 10 lat z sukcesem prowadził swoją firmę transportowo-logistyczną zatrudniającą ponad 100 osób. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 2 dzieci. Do wszystkiego, co ma doszedł swoją ciężką pracą.

✅ Krystian Kamiński, co chcę szczególnie podkreślić, jest doskonale przygotowany do pełnienia funkcji europosła. Jest osobą znającą biegle angielski oraz niemiecki. Pomoże mu to godnie reprezentować Polskę w Brukseli i walczyć tam o nasze interesy. Co więcej, był posłem na Sejm IX kadencji, a w ramach obowiązków sejmowych zasiadał w Komisji Spraw Zagranicznych.

✅ 9 czerwca zagłosuję na Krystiana Kamińskiego – lidera listy 🇵🇱 Konfederacji obejmującej Warszawę, zagranicę oraz 8 powiatów podwarszawskich.