Damy Polakom dobrą propozycję! Krzysztof Bosak

Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy. Jest możliwa polityka w duchu odpowiedzialności, samodzielności i samorządności!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#KonfederacjaBezpartyjni #KrzysztofBosak #Samorząd
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Damy Polakom dobrą propozycję! Krzysztof Bosak

1. Cieszę się, że się otwieracie na inne wolnościowe i prorozwojowe ugrupowania, spoza tego chorego dwupartyjnego systemu. Prawda niestety jest taka, że choćbyście mówili całymi dniami i nocami o polskich sprawach, podawali słuszne i prawdziwe rozwiązania, to w pojedynkę mało zrobicie. Dlatego potrzebny jest wam ten sojusz. Poza tym jest wiele wspólnego co was łączy z Bezpartyjnymi np. wsparcie polskiej przedsiębiorczości, więc dobrze wybraliście.