Czy słyszeliście o niezwykłej historii Brook Jackson, która przeciwstawiła się p…

Podobne

Udostępnij


Czy słyszeliście o niezwykłej historii Brook Jackson, która przeciwstawiła się potężnej korporacji farmaceutycznej Pfizer, ujawniając szokujące nieprawidłowości w badaniach klinicznych ich szczepionce przeciw Covid-19.

Jackson, która pracowała w Ventavia Research Group, największej firmie badań klinicznych w Teksasie, doniosła, że firma winna była fałszowaniu danych, zatrudnianiu pracowników bez odpowiedniego przeszkolenia do szczepienia oraz opóźnianiu reakcji na zgłoszone zdarzenia niepożądane w kluczowym badaniu trzeciej fazy szczepionki firmy Pfizer. Jej działania doprowadziły do przekazania informacji amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) oraz wywołały burzliwą reakcję w środowisku naukowym i społecznym w USA.

Jackson, mająca bogate doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych, podjęła się walki z nadużyciami, pomimo narażenia na utratę pracy. Jej determinacja i odwaga doprowadziły do ujawnienia dziesiątek wewnętrznych dokumentów, zdjęć, nagrań audio i e-maili, które obnażyły nieetyczne praktyki, z jakimi miała styczność.

Mimo jej gorącego zaangażowania i radykalnych kroków, podczas posiedzenia komitetu doradczego FDA w 2020 roku, które miało zadecydować o dopuszczeniu szczepionki Pfizera, udawano, że nie ma żadnych problemów wskazywanych przez Jackson. Decyzja agencji o wydaniu autoryzacji szczepionki bez wzmianki o doniesieniach Jackson wzbudziła kontrowersje i poddała w wątpliwość wiarygodność procesu nadzoru i kontroli jakości badań.

Jackson złożyła pozew przeciwko Pfizerowi przedstawiając ponad 400 dowodów na złe praktyki kliniczne i fałszowanie danych podczas badań klinicznych szczepionki przeciw Covid-19. Jej historia jest symbolem walki o integralność danych, bezpieczeństwo pacjentów i etyczną praktykę w badaniach klinicznych.

Dzięki świadomości swoich praw i odpowiedniemu wsparciu prawnemu, możemy skutecznie walczyć o zdrowie i sprawiedliwość dla siebie i swoich bliskich. Zobacz jak się bronić przed nielegalnymi szczepieniami na www.kancelariawilk.plŹródło

1 KOMENTARZ

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj