CZY PLATFORMA BOI SIĘ „KONFEDERACJI”?

CZY PLATFORMA BOI SIĘ „KONFEDERACJI”?
Gorące Pytania telewizji WPolsce.pl
Gośćmi Macieja Wolnego są Jan Mosiński, PiS oraz Witold Tumanowicz, Konfederacja

1. Mentzen umiescil na liscie do sejmu swojego brata, ktoremu grozi 10 lat za udzial w zorganizowanej grupie przestepczej. Umiescil go pod 1-ka, by miec pewnosc, ze brat sie dostanie i otrzyma immunitet. Patrzac na ostatnie doniesienia, prokuratura bada, czy sam Slawomir Mentzen nie ma zwiazku z grupa przestepcza prowadzona przez jego brata. Czemu nikt z 'niezaleznych mediow' nie probuje naglosnic tego tematu? Dlaczego nikt nie pyta, dlaczego sprawa brata Mentzena tak dlugo sie ciagnie? Czekaja na wybory? Dlaczego zamiast dyskutowac o pierdolach, nikt nie zacznie pytac o plany Mentzena na prywatyzacje panstwowych przedsiebiorstw i duzej czesci sluzby zdrowia? Dlaczego 'niezalezne media' nie zaczna drazyc tematu, jakie to problemy obyczajowe spowodowaly wyrzucenie Winnickiego z Konfederacji? Dlaczego nikt nie odniesie sie do poglosek, ze nastepny ma byc Bosak? To sa jakies tematy tabu?

2. To nie tylko PO sie boi . Boija sie wszystkie partie startujace do parlamentu .
    Kaczynski powiedzial dawno temu , ze nalezy zrobic wszystko , aby nie dopuscic narodowcow do wladzy.
    Samo to nobilitacja sama w sobie .

ps. Pamietacie wybor devvvv. iantki na przewodniczaca Komisji d/s Rodzin , ktora poparl PIS ?
    Alternatywa byl G.Braun .

3. Wszystkie partię boją się konfederacji i tu nie chodzi nawet o Mentzena czy Bosaka ale o coś nowego i ewentualne wprowadzanie naprawdę wściekłych ludzi do sejmu Którzy NAPRAWDĘ MAJĄ DOŚĆ tego bagna !!!! Elektorat konfederacji jest lojalny ale nie ślepy jak zdradzą oczekiwania to będzie ich koniec polityczny !!!!!