Czy KONFEDERACJA wejdzie w KOALICJE Z PISEM? #shorts

Udost臋pnij

馃敂 ZASUBSKRYBUJ 馃敂 i nie pozw贸l, by inni zobaczyli wi臋cej:
馃捇 Ca艂y artyku艂 na stronie:
馃帣 PODCAST Express Biedrzyckiej:
馃帣 PODCAST Raport Z艂otorowicza i Walczaka:
鉃 Polub nas na Facebooku:
鉃 Instagram Super Express:
鉃 Twitter Super Express:
Kana艂 Super Express to bezkompromisowe rozmowy w programie Express Biedrzyckiej, w kt贸rym go艣cili艣my takie postacie jak: Lech Wa艂臋sa, Bronis艂aw Komorowski, Aleksander Kwa艣niewski, Grzegorz Braun, Robert Biedro艅, Szymon Ho艂ownia, Janusz Korwin-Mikke, czy Adam Niedzielski. Rozmawiamy z ka偶dym, bez kompromis贸w i temat贸w tabu.
馃敹Kana艂 Super Express: @SuperExpress1
馃敹Kana艂 Super Express 2: @SuperExpress2
馃敺Kana艂 Super Express Sport: @SuperExpressSport
馃敺Kana艂 KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
馃敹Kana艂 ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
馃敹Kana艂 Niezapomniani: @niezapomniani
馃敹 Kana艂 Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

#bosak #pis #konfederacja

偶r贸d艂o

1. Petru jest 100 razy lepszy od dzieciucha Mentzena (idola pryszczatych dojrzewaj膮cych jeszcze ch艂opc贸w pij膮cych browara), kt贸ry na dodatek ma za艣ciankowe pogl膮dy z ciemnej zakrystii Rydzyka.

Np. Zgwa艂cona kobieta nie ma prawa nawet wysmarka膰 wtry艣ni臋tej jej pod przymusem spermy, nawet z wielu penis贸w.

2. Petru zaora艂 pryszczatego ch艂opaczka, kt贸ry ani be, ani me, ani kukuryku. Nie potrafi艂 si臋 merytorycznie odnie艣膰 i pr贸bowa艂 nadrabia膰 swoj膮 niewiedz臋 atakiem swoich Tik-Tokowych prostacko-infantylnych "m膮dro艣ci".

Po prostu nabzdyczony dzieciuch. Na dodatek gro藕ny umys艂owy za艣cianek i fundamentalista, z pogl膮dami z ciemnej zakrystii Rydzyka.

Np. Zgwa艂cona kobieta nie ma prawa wysmarka膰 wtry艣ni臋tej jej pod przymusem spermy, nawet z wielu penis贸w.

Kogo, jak kogo, ale sperma Mentzena naprawd臋 jest …ja warta.

……..

i wiele innych podobnych 艣redniowiecznych pomys艂贸w.

Nie chce mi si臋 nawet tych debi……贸w wypisywa膰.

3. Potencjalna koalicja PIS-u z Konfederacj膮, to jak sojusz mulistego stawu z p艂on膮c膮 pochodni膮 … 馃ぃ馃ぃ馃ぃ.
    Je偶eli Konfederaci skusz膮 si臋 na sto艂ki i konfitury obiecywane przez Kaczora i jego mafi臋, to zostana "zgaszeni", zjedzeni , strawieni i wysrani prosto do stawu.
    馃ぎ馃ぎ馃ぎ馃憥. Nawet za milion lat body cioolu nie dostaniesz mojego g艂osu! Mami膰 mo偶esz tylko kretyn贸w. 馃槣

4. Konfederacja zdrazi Polakow do wybor贸w nic nie b臋d膮 mowic o koalicji a po wyborach beda razem z PiSem.W Konfederacji juz przebieraj膮 n贸偶kami na te miliony kt贸re teraz mozna krasc bez opami臋tania,PiS pokazal wszystkim parti膮 jak to si臋 robi bez 偶adnej kary.Mowicie ze beda rozliczenia tych zlodzieji a ja Wam mowie nie b臋dzie 偶adnych rozliczen a zlodziejstwa kt贸re by艂y beda niczym do tych kt贸re beda.Pozdrawiam z wolnego swiata ciesze sie ze od lat nie mieszkam w Polsce bo to jest dom wariat贸w 馃槄馃槄馃槄

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem