Czy KLIMAT się ZMIENIA? – Anna BRYŁKA, Klaudia JACHIRA [Wieczorny Express NA ŻYWO]

We wtorek 3 października gośćmi Wieczornego Expressu będą Anna Bryłka, Konfederacja i Klaudia Jachira, Koalicja Obywatelska, a także Maciej Maciak, Ruch Dobrobytu i Pokoju. Oglądaj na żywo od 18:00!

🎙Posłuchaj PODCASTU Wieczornego Expressu
Spotify:
Apple:
Google::

🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔶Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔶Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry:@KOstyraSE

Zaobserwuj nas również tutaj:
🟡 Facebook:
🟡 Instagram:
🟡 Twitter:

#wybory2023 #najwazniejszewybory #wieczornyexpress

1. W perspektywie czasowej jest to do zrealizowania. Wystarczy nie wymieniać całej floty autobusów, ale pojedyncze co jakiś czas.
    Aczkolwiek ja byłbym za mądrym i zrównowazonym podejściem do tematu – bo teraz to jest totalnie bez sensiu i się wymienia po prostu stary autobus na nowy, gdy tak naprawdę wymaga wymainy tylko napęd i o ile nie da się zmodernizować autobusu przez wymianę silnika, to da się co najmniej zrobić pewnego rodzaju recykling i wykorzystać stare siedzenia, drzwi, elementy nośne, szyby, karoserię itd. i powinno to się odbywać na zasadzie recyklingu – czyli producent takich nowych autobusów zabiera w rozliczeniu stare, rozmontowuje na części i byuduje z tego nowe. To obniży i cenę samego nowego autobusu, ale też koszty złomowania starego zniweluje do zera.

tylko to wymaga kompleksowych rozwiązań i współpracy – a póki co polityka naszego kraju wygląda tak, ze mówi się samorządom co mają robić, ale nie jak maja to zrobić, nie mówiąc już o tym, że kazdy na własną reke nigdy nei osiągnie takiej ceny, jak przy kontrakcie dotyczącym wszystkich/kilku naraz.

2. Beznadziejny prowadzący. Po co zaprasza gości, jak nie pozwala odpowiedzieć na pytania, tylko krzyczy i zagłusza. Powinien się douczyć w temacie wojny, wpływów i obecnej sytuacji w Polsce, zadłużenia, ktedytów, a dopiero potem się wypowiadać. Bełkot propagandowy nie wystarcza myślącym ludziom.