Czy jest inna droga ? Jak widać nie ma innej drogi! Poziom frustracji i tragedi…

Czy jest inna droga ? Jak widać nie ma innej drogi!
Poziom frustracji i tragedii polskich rolników jest nie do wypowiedzenia. Obecne protesty to skutek nieudolnej polityki rządów w Polsce oraz bezoporowego wykonywania dyktatów z Brukseli.

Podstawowe pytanie jakim cudem kraj, który jest w trakcie wojny od ponad dwóch lat jest w stanie na tak masową skalę eksportować „żywność”?

UE bez analiz otworzyła rynek na produkty z UA. Na polecenie Brukseli wcześniej przekupiono górników tym samym rujnując te branżę odbierając nam bezpieczeństwo energetyczne. To samo UE sugeruje zrobić teraz w Polsce. My się temu sprzeciwiamy, a rolnictwo należy ratować poprzez rozszerzenie embargo z 15.09.23, które obejmuje tylko 4 grupy produktów, my proponujemy kolejne 18 produktów ! Oto gotowe rozwiązanie w formie rozporządzenia dla polskiego rządu od @KONFEDERACJA_ !
Wystarczy chcieć ratować polską wieś, która jest gwarancją bezpieczeństwa żywnościowego w kraju! 🇵🇱

#ProtestyRolników
#SolidarniZRolnikami
#JestŻywnośćJestRolnik