-Czy będzie pani walczyć o ,,prawa kobiet” w przyszłym Sejmie? – Sympatyk Korony zapytał. Odpowiedziałam:

– Najogólniej rzecz biorąc – nie potrzeba praw człowieka, jeśli odwieczne prawa Boże są zachowywane. Poniewierając prawa Boże – świat zdegradowano do zasad opartych na tzw. prawach człowieka. A że i te się lekceważy – mówi się już o ,,prawach zwierząt”.

Wszystko to jest pokłosiem odejścia od zasad, jakie przez wieki wypracowywała katolicka Europa.

,,Prawa człowieka”, ,,prawa kobiet”, ,,prawa zwierząt” etc. to na pewno nie jest nomenklatura, w którą dam się zaszufladkować.

Wolę mówić o bliźnim, porządku miłości i kochaniu wszelkiego stworzenia.

– Marta Czech, rzecznik prasowa i członek Komitetu Politycznego Konfederacja Korony Polskiej, przewodnicząca Korona Wrocław.

Fot. Marcin Fijałkowski

#DrużynaBrauna #DrużynaKorony #MartaCzech #Wrocław #PrawaKobiet #PrawaCzłowieka #PrawaZwierząt #Katolicyzm #Moralność #Konfederacja #KonfederacjaKoronyPolskiej