Czas zająć się bezpieczeństwem na poważnie! Ewa Zajączkowska-Hernik

Czas zająć się bezpieczeństwem na poważnie! Ewa Zajączkowska-Hernik
Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉 Wesprzyj nas:
Subskrybuj nasz kanał:
Materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

#Czas #zająć #się #bezpieczeństwem #poważnie #Ewa #ZajączkowskaHernik

1. w tym kraju gnoja kryminalizuja polaków za byle wystepek , polak za takie coś już by siedział , w tym zboczonym kraju chodzi o to żeby polaków gnebić a innych nachodzców w polsce aprobować, może wynika to też z prawa którego ich nie dotyczy i w tym tkwi problem bo polacy maja cyrograf z diabłem a imigrant nie , haha

2. Pomoc migrantom nie jest wstydem. Wstydem jest to ze politycy wszystkich opcji politycznych nie interesują sie wyposażeniem jak i ochroną żołnierza Polskiego tylko robią sobie kampanie wyborczą. I to sie tyczy do wszystkich opcji politycznych. Co do broni palnej i przepisów dla żołnierzy są bardzo jasne. Pani Ewo co mogłaby lub chcialaby zrobić aby żołnierze na granicy mieli bezpieczniejsze warunki pracy?.