Co zrobić, żeby w Polsce było lepiej Odpowiadamy: Odrzucić Europejski Zielony …

Co zrobić, żeby w Polsce było lepiej Odpowiadamy:

✅ Odrzucić Europejski Zielony Ład i dyrektywę budynkową
✅ Wprowadzić embargo na produkty rolno-spożywcze z Ukrainy
✅ Podnieść kwotę wolną od podatku do 60 tys. zł
✅ Wprowadzić dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
✅ Odrzucić podatki od aut spalinowych

Tego gwarantem jest KONFEDERACJA! 🇵🇱

1. Trzeba pozbawić władzy PO , PIS i lewicy wtedy zrobić Polexit wyjścia z Unii Europejskiej NATO WHO antyglobalistów to wtedy można wycofać przez nową władzę Konferencji i bezpartyjnych znieś restrykcje zielonego ładu ale prędzej przyjdzie do wojny światowej lub w Europie bo na tym świecie najważniejsze dominacja genetyczna na ludzkim rozwojem i umysłem wprowadzania przez oligarchowóch logistyczne toksycznych ludzi na świecie którzy chcą zniszczyć Polskę i narody tego światła pozdrawiam serdecznie Panie Pośle Grzegorzu powodzenia aby dobro żwycięło z kłamstwem zielonej szarańczy ciemnogrodu naszego Narodu Polskiego.

2. Gdyby pisowcy prowadzili tak prywatny swój biznes jak zarządzali Polską przez ostatnie lata to by zbankrutowali po 3 miesiącach, komornik by ich zlicytował a ci wiejscy biznesmeni odrabiali by reszte długów do końca życia prostą pracą w magazynie.. Tak by sie skończyła ich kariera, ale niestety dla nas oni są politykami i marnują nie swoje pieniądze tylko nasze. TACY LUDZIE NAMI RZĄDZILI!!! Jakie to szczęscie, a może nawet cud, że ta banda nieudaczników i szaleńców, co kupowała węgiel w Australii i woziła na Śląsk, już nami na NIE RZĄDZI. Musi jeszcze minąc sporo czasu, zanim uda sie od nich i ich pomysłów całkowicie uwolnić. Równie dobrze jak CPK można by budować Centralny Przystanek Autobusowy i zwozić do niego ludzi koleją z całego kraju. Większy pożytek miałby też budowa piramid.. Wszystkie szacunki pisowców do tego projektu są wzięte z sufitu, a cały ten projekt to jedna wielka centralna spalarnia pieniędzy nie na lata ale na dekady.. Można by za to wybudować ze 150 wielkich szpitali i wykształcić dziesiatki tysiecy lekarzy likwidując kolejki w służbie zdrowia w całym kraju. Posłuchajcie co mówi prezes Ryanira o CPK:. „Wiesz, że to nigdy nie miało sensu i jest to najgłupszy plan, który wymyślił głupi rząd. Zawsze byliśmy temu przeciwni. Planują roztrwonić 10 mld, kiedy mamy już dwa lotniska obsługujące Warszawę i rozwojowy Radom. Tak właśnie robili komuniści. Zbudujemy lotnisko na pi****onej Syberii i wszyscy będą musieli z niego korzystać, bo my tak mówimy. To nie działa w ten sposób.”
    To, czego potrzebujemy i czego potrzebuje Polska, to zwiększenie przepustowości tych lotnisk, które istnieją poprzez bardzo skromną rozbudowę. Wtedy nie potrzebujemy centralnego lotniska oddalonego o 100 czy 150 km od stolicy ani cholernej stacji kolejowej. Ludzie dojadą na lotnisko o własnych siłach. Sama idea centralizacji systemu komunikacyjnego jest BŁĘDNA i całkowicie sprzeczna z policentrycznym modelem rozwoju Polski. Budowa ok, 1800 km, w większości nierentownych linii kolejowych, po to żeby zwieźć pasażerów do centralnego mega lotniska, jest szaleństwem. Nikt kto będzie miał alternatywne połączenie z najbliższego portu regionalnego nie straci ok. 3 godzin i 500 zł na dojazd do CPK. Założenie, że to mają być połączenia KDP, wyklucza likwidację wykluczenia komunikacyjnego. KDP zbiegające się jak „szprychy” do piasty nie będą miały żadnego pozytywnego wpływu na rozwój regionalny, a tym bardziej wewnątrz regionalny. KDP w wydaniu CPK jest propozycją „na wczoraj”, opartą na nieinnowacyjnych rozwiązaniach, niepowalających prędkością. Wychodząc z założenia, że inwestycje infrastrukturalne powstają tam gdzie są na prawdę potrzebne i przynoszą spoleczeństwu bardzo konkretne korzyści, projekt CPK jawi się jako maszyna do wydywania gigantycznych pienielędzy publicznych przez dziesieciolecia, która niszczy życie dziesiątkom tysięcy ludzi, degraduje środowisko naturalne, oferując w zamian ogromne wydatki, w tym na utrzymanie nierentownych połączeń. PRZESTAŃCIE brnąć w tą groźną, czarną dziurę finansową bez widoków na zyski. Trzeba ustalić możliwości i potrzeby lotnisk regionalnych z uwzględnieniem poprawy komunikacji wewnątrz regionalnej i lokalnej. Połączyć główne ośrodki wzrostu regionalnego na prawdę szybką koleją z Warszawą,, rozbudować możliwości duoportu Chopin-Modlin. Możemy realizować obsługę dziesiątek milionów pasażerów z duoportu Chopin-Modlin i z sensem, realnymi potrzebami rozbudowanych lotnisk regionalnych. Możemy to zrobić przyczyniając się naprawdę do rozwoju regionalnego, realnej a nie deklaratywnej likwidacji wykluczenia komunikacyjnego, wydając znacznie mniejsze pieniądze.

3. Ruszyła propaganda , że niby czeski kontrwywiad cywilny rozbił siatkę ruskich , którzy mieli wpływać na euro wybory, i oczywiście tyczy się to jak na razie jednej prawicowej niemieckiej partii!
    Ale znając życie będą teraz wszystkie partie prawicowe w Europie oczernić , wraz z Konfederacja .
    Świnie kwiczą , znaczy że się boją !!!