Co w ostatnich dwóch dniach najbardziej łączy główne media? Wszystkie zgodnie zamilczają miażdżący raport NIK o covidowym bezprawiu PiS, za którym głosowały też KO, Lewica, PSL i Polska2050! Tylko Konfederacja była przeciwko niekonstytucyjnej ustawie covidowej, która otworzyła furtkę do bezprawnego lockdownu!

W taki sposób ten chory system polityczno-medialny III RP działa przeciwko obywatelom i chroni partie, które promuje. Cała ta klika pozostaje bezkarna i rządzi dalej, a tracą tylko zwykli ludzie.

O czym mówi raport Najwyżej Izby Kontroli? O wadliwych szczepionkach, które wywoływały chorobę i zostały podane ludziom, marnotrawstwu miliardów złotych, niszczeniu przedsiębiorców, zamykaniu ochrony zdrowia i wprowadzania korupcjogennych mechanizmów w czasie pandemii. Efekt to 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, rekordowa inflacja, dewastowane życie społeczno-gospodarcze.

✅ Głos na Konfederację 15 październik to głos za rozliczeniem bezprawnego lockdown. Oni wszyscy MUSZĄ ponieść za to odpowiedzialność!