Co chcą ukrywać przed nami koncerny farmaceutyczne? Czy leczenie raka jest możli…

Podobne

Udostępnij


Co chcą ukrywać przed nami koncerny farmaceutyczne? Czy leczenie raka jest możliwe bez wyniszczającej organizm chemioterapii? Zapraszam na wywiad z Panem Doktorem Burzynskim z USA, znanym lekarzem, któryWyświetl więcej zgodził się opowiedzieć nam wszystkim swoją niezwykłą historię.

W 1968 roku Dr Burzyński uzyskał stopień doktora nauk medycznych i został jednym z najmłodszych lekarzy/badaczy w Polsce, który posiadał zarówno tytuł MD, jak i PhD.
Między 1970 a 1977 rokiem otrzymał finansowanie od Krajowego Instytutu Raka (NCI) za swoją pracę jako Główny Badacz i Docent na Baylor College of Medicine w Houston, Texas USA. Jest autorem/współautorem ponad 300 publikacji naukowych. Współpracował z badaczami z Krajowego Instytutu Raka, Georgia Medical College, Imperial College of Science and Technology w Londynie, Uniwersytetu Medycznego w Kurume w Japonii oraz Uniwersytetu Medycznego w Turynie we Włoszech. Jest członkiem kilku prestiżowych organizacji, w tym American Medical Association, American Association of Cancer Research (AACR), American Society of Clinical Oncology, Society for Neuroscience, Society for Neuro-oncology, Royal Medical Association (U.K.) i Academy of Medical Ethics.

Od czerwca 2015 roku posiadał 245 patentów w 35 krajach, obejmujących jego wynalazki naukowe.Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj