CHCIAŁ PRZYMUSU SZCZEPIEŃ I GODZINY POLICYJNEJ DLA NIEZASZCZEPIONYCH – TERAZ PA…

Podobne

Udostępnij


🤯 CHCIAŁ PRZYMUSU SZCZEPIEŃ I GODZINY POLICYJNEJ DLA NIEZASZCZEPIONYCH – TERAZ PARCZEWSKI JEST KONSULTANTEM KRAJOWYM DS. CHORÓB ZAKAŹNYCH‼ 🤯

🛑 COVIDowi zamordyści, zamiast wyroków, dostają awanse. Człowiek otwarcie nawołujący do zastosowania środków represji i przymusu wobec samodzielnie decydujących o swoim zdrowiu zostaje nagrodzony ciepłą posadką. Będzie doradzał ekipie Tuska w zakresie chorób zakaźnych.

21 grudnia 2023 roku nowa minister zdrowia powołała prof. dr. hab. n. med. Miłosza Parczewskiego na stanowisko konsultanta. Nie tak dawno profesor Parczewski zaproponował wprowadzenie godziny policyjnej, a nawet wprowadzenie zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić. PRL wiecznie żywy. Pan z takimi pomysłami będzie idealnie pasował do rządu Tuska.

🇵🇱 Polska potrzebuje naprawy systemu ochrony zdrowia, ale nie przeprowadzą jej zwolennicy totalitarnych metod kontroli ludności rodem z państw komunistycznych. Słusznie minione absurdy COVIDowe muszą zostać rozliczone i nigdy więcej nie mogą się powtórzyć. Inaczej tego typu ludzie będą tylko postępować w nakładaniu na nas kolejnych obostrzeń.

✅ Podajcie dalej‼

53 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj