Chcemy bezpiecznej Polski BEZ IMIGRANTÓW Płacze Anglia płacze Francja – tak …

Podobne

Udostępnij

Chcemy bezpiecznej Polski BEZ IMIGRANTÓW 🇵🇱✅

Płacze Anglia płacze Francja – tak się kończy tolerancja
🇫🇷🇬🇧Chcemy bezpiecznej Polski BEZ IMIGRANTÓW 🇵🇱✅

Płacze Anglia płacze Francja – tak się kończy tolerancja
🇫🇷🇬🇧

447 osób polubiło posta

Źródło

17 KOMENTARZE

 1. Brawo to polowa otumanionych i zaslepionych polakow i ten zydowski rzad rzadzacy w polsce wspierakacy zyda rosyjskiego Zalenskego I bierze udzial posredni w wojnie Banderowskiej ukrainy I rosji doprowadzil do takiej sytuacji pod pszykrywka plandemi I Putina.!!!

 2. W internecie trwa od lat cenzura narodowej prawicy, ale razem możemy ją przełamać ❗
  Każda reakcja, komentarz i udostępnienie zwiększa nasze, podcinane przez FB zasięgi ☑️
  Razem jesteśmy silniejsi 💪
  _________________________________
  🆕Zapraszam na mój kanał YouTube:
  https://youtube.com/channel/UCqmAlAOMH2aNW0465sSOw2A
  🎶Zapraszam na mojego TikToka: https://www.tiktok.com/@michal_urbaniak
  👥Zapraszam na moją grupę na FB: https://www.facebook.com/groups/534974710406866
  📷Zapraszam na mojego Instagrama: https://www.instagram.com/michal_urbaniak_/

 3. Rynek pracy ich potrzebuje. Tak mówią hehehe Problem w tym, że nawezmt, jeżeli będą pracować to też będą się poruszać po Polsce, polskich miastach i wsiach i knuć. Czy warto dla gospodarki poświęcać nasze bezpieczeństwo, nasz raj na ziemi. Jeden z ostatnich i bezpiecznych.

 4. Napewno emigracja obcych jest jakimś problemem ,ale o wiele większym problemem byłoby gdyby zabrakło emigrantów.Niestety ekonomia i rzeczywistość nie zna sentymentów,Polskie społeczeństwo starzeje się ,nie ma komu pracować na emerytury dla osób które je pobierają.Jedyny ratunek to emigranci.Niemcy już dawno to zrozumieli i sprowadzili miliony emigrantów ,dzięki temu ich gospodarka funkcjonuję.Dla Polski to też jedyny ratunek .A jakieś populistyczne hasła typu Polska dla Polaków dobre są w kampanii wyborczej .A potem jest rzeczywistość.Ktos zarzuci mi dlaczego wyemigrowało z kraju trzy miliony młodych Polaków ,ano dlatego że emigracja i ruchy ludności są wszędzie na świecie ,gdzieś mniejsze a gdzieś większe.Kiedy pracowałem w Norwegii widziałem bardzo dużo Niemców którzy wyemigrowali do Norwegii w poszukiwaniu lepszego życia.No trzeba też zaznaczyć że Polski rząd zrobił nie wiele jeśli w ogóle coś zrobił żeby zatrzymać tych ludzi w Polsce

spot_img