Celem życia nie jest przeżycie, a szczyty są po to, żeby je zdobywać. Jeśli jest…

Podobne

Udostępnij


Celem życia nie jest przeżycie, a szczyty są po to, żeby je zdobywać. Jeśli jesteś himalaistą, który chce wejść wyżej niż inni, zbudować coś wielkiego i osiągnąć szczyt w swojej dziedzinie, to musisz włożyć w to wiele wysiłku, łez, krwi i potu. Musisz ponieść wielkie ryzyko, zdobyć się na mnóstwo wyrzeczeń. Na szczyt nie wchodzi się samemu. Warto znać ludzi, którzy codziennie mierzą się z takimi samymi problemami. Warto znać ludzi mających takie same ambicje, cele i podobną motywację. Ludzi wystarczająco szalonych, żeby myśleć, że mogą zmienić świat.

W dniach 28-29 maja 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się druga edycja mojej konferencji biznesowej Everest. Otrzymaliśmy tak dużo pozytywnych recenzji po pierwszej edycji, że nie miałem wyjścia, musiałem powtórzyć to wydarzenie. Druga edycja będzie z całą pewnością jeszcze lepsza niż pierwsza. Mamy nowe pomysły, nowe doświadczenia i ogrom motywacji, żeby zrobić najlepszą konferencję w Polsce.

Tym razem Everest potrwa aż dwa dni. Pierwszy dzień w całości zostanie poświęcony networkingowi i wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami. To będzie najlepiej zorganizowany networking w Polsce. Czeka na was między innymi Mastermind, Speed Consulting i Business Speed Dating. Poznacie nowych ludzi, wymienicie swoje doświadczenie, pomożecie sobie nawzajem rozwiązać problemy trapiące wasze firmy, Jestem przekonany, że po pierwszym dniu będziecie mieli głowy pełne nowych pomysłów i telefony pełne nowych kontaktów.

Drugiego dnia będą wystąpienia, panele dyskusyjne, gry konferencyjne, kontynuacja networkingu, a także after, który poprzednio przeciągnął się do bardzo późnej nocy, a może wczesnego ranka?

Everest to najlepsi prelegenci, najlepszy networking i najlepszy after!

Lepiej nie czekaj z zakupem biletu. Już niedługo ceny wzrosną, więc zapłacisz więcej za to samo.

Everest. Tam trzeba być!



Źródło

27 KOMENTARZE

spot_img