Cejrowski: „Konfederacja straciła, gdy Brauna i Korwina wysunęli poza nawias, a …

Podobne

Udostępnij

[ad_1]

✅ Cejrowski: „Konfederacja straciła, gdy Brauna i Korwina wysunęli poza nawias, a Bosak i Mentzen mieli kreować politykę”!

cejrowski: "konfederacja straciła, gdy brauna i korwina wysunęli poza nawias, a ...

Cejrowski: „Konfederacja straciła, gdy Brauna i Korwina wysunęli poza nawias, a Bosak i Mentzen mieli kreować politykę”!

[ad_2]

Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Niestety, ale szanowny pan Korwin nie po raz pierwszy dał ciała na ostatniej prostej. Poza tym iść na spotkanie jakiegoś stowarzyszenia i nie przeprowadzić wcześniej rozpoznania, co, kto, jak i dlaczego, zwłaszcza w okresie kampanii wyborczej to całkowity brak roztropności. Tym bardziej, że można było spodziewać się prowokacji. Z całym szacunkiem do jego dorobku w walce z komunizmem, to na kampanie wyborcze się po prostu nie nadaje, gdyż na kilka metrów przed metą sam sobie podkłada nogę, w tym przypadku niestety nie tylko sobie.
    Sporo mówi pan Korwin po wyborach o „grze zespołowej”, o drużynie. Skoro drużyna postawiła na konkretną strategię, to tak po prawdzie kto z tej drużyny się wyłamał i zagrał solo?
    Niestety na słowa w kampanii wyborczej trzeba bardzo uważać, trzeba je roztropnie ważyć, bo to nie gazeciarska publicystyka. Każde słowo przeciwnicy wykorzystają bez żadnych skrupułów, a Konfederacja nie ma swoich mediów tak silnych, by zrównoważyć przekaz mediów głównego nurtu.
    Ot, jak choćby mówienie już po wyborach o „bandzie”. No błagam, tak teraz przeciwnicy Konfederacji mają nazywać to ugrupowanie? No bo tak Korwin powiedział.

spot_img