Było naprawdę GORĄCO! Najmocniejsze przemówienia polityków z Sejmu!

Chcesz być na bieżąco?

🎙 PODCAST Express Biedrzyckiej:
🎙 PODCAST Raport Złotorowicza i Walczaka:

🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔶Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔶Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

Zaobserwuj nas również tutaj:
🟡 Facebook:
🟡 Instagram:
🟡 Twitter:

Spis:
0:00 – 1:08 Michał Jan Wawer – Konfederacja
1:09 – 1:53 Konrad Berkowicz – Konfederacja
1:54 – 4:26 Paweł Zalewski – Trzecia Droga
4:27 – 8:04 Michał Wójcik – Minister – Członek Rady Ministrów
8:05 – 10:42 Marek Suski – PIS
10:43 – 12:42 Antoni Macierewicz – PIS
12:43 – 15:32 Klaudia Jachira – PO
15:33 – 20:34 Grzegorz Braun – Konfederacja

#polityka #sejm #braun #macierewicz #jachira #platforma #hołownia #suski #konfederacja #po #platformaobywatelska #pis #prawoisprawiedliwość #hołownia #polska2050

1. Pani Jachira cóż jak zawsze przedstawienie jak w cyrku, młode to i o Historii Polski pewnie się nie uczyła, kto wybrał to Niemądre Dziewczątko do takiej poważnej funkcji, Pan Prezes Kaczyński człowiek doświadczony i z niejednego pieca chleb jadł, więc słusznie broni naszej Polski przed rozkradaniem i utrata Niepodleglosci okupionej Krwią i Blizna naszych Dziadkow, Ojców, i Nas Obywateli Emerytów ktorzy te powojenne 80 l.przezyli w biedzie i Komunistycznych czasach odbudowy Rzeczpospolitej, jestem oburzona postawa niektórych Młodych Posłów w Sejmie

2. Jakim to cudem Klaudia Jachira pokazuje swoje szpetne oblicze w sejmie, karcąc nas kreacją swojego umysłu przelaną na papier. Tej kobiecie należy się chłosta publiczna na pręgierzu co najmniej 10 batów za każde wstąpienie na mównicę sejmową. Nie sposób słuchać tych wywodów, które de facto nic nie wnoszą do dyskusji. "Posłanka" wybierana przez ciemny lud tylko po to, by podwyższyć statystyki swojego ugrupowania, czyli, krótko mówiąc, robiąca za sztuczny tłum.

3. Witam , fajnie ogląda się ten cyrk , tylko że sami Polacy zgotowali sobie ten los i sami będą grać role cyrkowców , widzę pozytywne komentarze dla Hołowni , oj biedni wy Polacy proponuję więc wybierzcie sobie go na prezydenta , a wtedy będziecie występować w tym cyrku na hoło i wesoło , jak ktoś nie zrozumiał to przetłumaczę , pójdziecie z torbami , a raczej bez torb na goło i wesoło , a wszyscy będą śmiali się z was w koło , to wam przepowiadam jak się nie obudzicie . Pozdrawia tych co się budzą .