Było do przewidzenia…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]

Było do przewidzenia…

było do przewidzenia...
[ad_2]

189 osób polubiło posta

Źródło

12 KOMENTARZE

  1. Panie Posle wez sie Pan do pracy, to juz nie jest stan wyborczy. Niech Pan zablysnie swoim obietnicami, bo w programie Konfederacji nie ma nic o krytyce innych. Patrzec na rece tak ale jest to dla Was woda na mlyn i wyciagac swoje na wierzch. Np: ” likwidacja „monopolu NFZ”, obniżenie kosztów budowy i cen zakupu domów i mieszkań czy też wprowadzenie bonu edukacyjnego jako mechanizmu finansowania szkół”. Od pilnowania „Tygryska” jest suweren. I to co Pan pisze jest i smieszne i zalosne. A tak liczylem ze Konfa cos moze , a tu tylko jak piesn PiS-dzielcow : „Tusk, Tusk Tusk …….Tusk i jego wina . Nic nie macie poszliscie do Sejumu tylko po wladze i po pieniadze. Zalosne.

  2. Pytanie czy Kaczyński przegrał czy wprowadził ich na pole minowe A 2024 przed nami i podwyżki związane z pakietem klimatycznym . I tu rodzi się drugie pytanie czy wynik Konfederacji to przypadek czy wycofanie się na bezpieczną pozycję. Przy okazji przeszła miotła wewnetrzna. Jeśli to element strategii to szacunek .

  3. Jak również żałosne jest to że tylu Polaków głosowało za partiami które wprowadziły lockdowny szczepienia były za wprowadzeniem przymusowych szczepień prowadzeniem imigrantów do Polski w głowie się nie mieści jak ludzie szybko zapominają o lizaniu butów Ukrainie przez niby prezydenta Polski

spot_img