BYLI AGENCI FEDERALNI WYSOKIEGO SZCZEBLA NAWOŁUJĄ, BY KONGRES ZACZĄŁ BRONIĆ GRA…

🇺🇸 BYLI AGENCI FEDERALNI WYSOKIEGO SZCZEBLA NAWOŁUJĄ, BY KONGRES ZACZĄŁ BRONIĆ GRANIC‼

🇺🇸 Dziewięciu byłych funkcjonariuszy FBI m.in. byli asystenci dyrektora FBI Kevin Brock i Chris Swecker skierowało list do przywódców Kongresu USA, w którym domagają się, by Kongres podjął rychłe i zdecydowane działania w sprawie kryzysu imigracyjnego na granicy USA. Wczoraj informowaliśmy, że sprawa jest na tyle poważna, ich kolejni gubernatorzy łączą swoje siły, a nawet rozstawiają wojsko na granicy, by przeciwdziałać szaleństwu otwartych granic Bidena.

🇺🇸 W piśmie skierowanym do Kongresu agenci nazwali obecny kryzys imigracyjny „nowym i bezpośrednim zagrożeniem”, które ma być „być może jednym z najbardziej zgubnych, z jakimi mierzyło się USA”. Wskazują na ogromne niebezpieczeństwo związane z przybywaniem w sposób całkowicie nielegalny, a więc także nierejestrowany, setek tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym, którzy nie wiadomo w jakim celu, z jakimi intencjami przybywają oraz co będzie się z nimi działo po przekroczeniu granicy.

🤯 Skala problemu jest oszałamiająca. Agenci wskazują, że tylko w grudniu 2023 r. na południowej granicy USA odnotowano rekordową liczbę ponad 300 tys. zatrzymanych osób, a w całym roku 2023 było ich 2,4 miliona‼

✅ Wszystkie te wnioski i niepokoje opisujemy od lat‼

🇵🇱 Konfederacja od lat sprzeciwia się masowej, niekontrolowanej i nielegalnej migracji. To, co dzieje się obecnie za oceanem, to kolejny przykład jak groźne dla podstawowego poczucia bezpieczeństwa oraz dobrobytu państwa są takie zjawiska.

251 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ