BRYTYJSKIE BANKI ZAMYKAJĄ KONTA KLIENTÓW ZA POGLĄDY Świat staje się coraz bard…

BRYTYJSKIE BANKI ZAMYKAJĄ KONTA KLIENTÓW ZA POGLĄDY

📣 Świat staje się coraz bardziej dystopijnym miejscem, w którym nie można ufać nawet własnemu bankowi. Media 🇬🇧 brytyjskie donoszą, że tamtejsze 🏦 banki zamykają konta klientom. Powód? „Niewłaściwe” poglądy polityczne!

❗️ Jedną z ofiar tego bankowego zamordyzmu jest jeden z liderów 🇬🇧 brytyjskiej prawicy, Nigel Farage. Jego rachunki bankowe − PRYWATNY i FIRMOWY − zostały zamknięte bez ostrzeżenia. Co więcej, aż 7️⃣ banków ODMÓWIŁO mu otworzenia nowego konta w ich placówkach.

❕ Przykład Nigela Farage’a jest głośny, bo polityk jest znany, ale podobnych przypadków było więcej, nie tylko zresztą w 🇬🇧 Wielkiej Brytanii, ale również w innych państwach.

⛔️ Jesteśmy świadkami bardzo złego trendu. Obecna sytuacja i groźba odcięcia od bankowości pokazują, jak ważną rolę pełni 💸 gotówka. Zapewnia ona prawdziwą wolność i prywatność finansów i gwarantuje, że nasze pieniądze nie zostaną nam zablokowane za rzekomo „niewłaściwe” poglądy.

✔️ Dlatego właśnie 🇵🇱 Konfederacja opowiada się za konstytucyjną ochroną 💸 gotówki!

NIE DLA LIKWIDACJI GOTÓWKI‼️
NIE DLA BLOKOWANIA KONT BANKOWYCH ZA POGLĄDY‼️