BRYŁKA: Szukanie ruskich agentów zacznijmy od szefowej Komisji Europejskiej – U…

Podobne

Udostępnij


✅🇵🇱 BRYŁKA: Szukanie ruskich agentów zacznijmy od szefowej Komisji Europejskiej – Ursuli von der Leyen‼ 🇪🇺

✅🇵🇱 Anna Bryłka, liderka listy Konfederacji do PE w Wielkopolsce nie bierze jeńców, gdy rozmowa medialna znowu toczy się wokół tematów zastępczych, a prawdziwe problemy, których omawianie nie służy POPiSowi, są wyciszane i przemilczane‼

Jak mówi:

✅”PiS i Platforma urządzają zawody w szukaniu ruskich agentów. To był element kampanii PiSu w 2023 roku, kiedy powoływano tą komisję, to jest element kampanii Platformy Obywatelskiej. Szpiegów po prostu się łapie, a nie o tym twittuje i robi konferencje prasowe! Sprawa jest bardzo ważna, ale zarówno oba obozy polityczne, PiSu i Platformy, zdają sobie sprawę, że ta polaryzacja, z którą teraz mamy do czynienia w każdym obszarze, jaki pojawi się w debacie publicznej, po prostu służy jednej i drugiej partii! I niestety jest mi bardzo przykro z tego powodu, dlatego, że jesteśmy równo na dwa tygodnie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, i w debacie publicznej nie mamy ani jednego europejskiego tematu! Ani jednego!

Jeśli chcemy wyjaśnić rosyjskie wpływy, to powinniśmy zacząć od szefowej Komisji Europejskiej, pani von der Leyen! I jej decyzji, które wpływają na to, że wzmacnia się właśnie pozycja Rosji w Unii Europejskiej. Np. Europejski Zielony Ład, który służy Rosji. Dlaczego? Bo likwiduje bezpieczeństwo żywnościowe w Unii Europejskiej, doprowadzając do importu żywności z Rosji. Nie wprowadzono przecież sankcji na żywność z Rosji!”

Podajcie dalej‼


114 osób polubiło posta

Źródło

spot_img