Brońmy polskości przed niszczycielskim lewactwem! Grzegorz Braun

Podobne

Udostępnij

Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #GrzegorzBraun #IPN
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Brońmy polskości przed niszczycielskim lewactwem! Grzegorz Braun

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Jedyna partia broniąca interesów Polaków i chcąca coś zmienić w tym kraju na lepsze. Te wybory pokazały jak społeczeństwo jest głupie wydaje im się, że jeśli będzie rządził Tusk (Oskar agent) to będzie lepiej niż za Pisu. Nikt nie mówi o proteście Ukraińców pod Brukselą, co oni myślą o tej kasie którą im przekazaliśmy, uważają że to za krzywdy które im wyrządziliśmy w przeszłości – żałosne jak srają na nas.

  2. To Janusz Korwin-Mikke pomógł centrolewicy w odzyskaniu władzy, bo dokonał CELOWEGO sabotażu przed wyborami. Dzięki niemu Konfederacja straciła ponad 1/3 sympatyków. On robi to zawsze, gdy rozstrzyga się przechylenie szali – np czy będą czyjeś samodzielne rządy (2001 i 2015) lub koalicyjne (2023). Wtedy na ok 2 tygodnie przed wyborami robi sabotaż. Kiedyś bronił SB-kich emerytur. Może coś na niego mają

  3. Żydowski boże mi nie szczęści…więc to już zaważyło na braku głosów na Konfederację. Traktowanie kobiet jak inkubatory i inwentarz męża… brak słów i hańba dla konfederacji. Średniowiecze głosiło, , że kobieta to wór gnoju i nie posiada duszy. Inkwizycja wymordowała miliony niewinnych ludzi. Wielu uczonych. W żadnego żyda nie wierzę. Wolna Palestyna!
    Z drugiej strony Germania ostrzy sobie nóż na Polskę, dlatego żaden folksdojcz nie może zasiadać w polskim rządzie. Pomijam już że siedzą w niej Chazarscy Żydzi i starają się złączyć Polskę z Ukrainą. Wczoraj podano do wiadomości o odkryciu szczątków kolejnych ofiar ukraińskich bandytów., a mimo to redaktorzy. tkzw wolnych mediów noszą wciąż szmaty ukraińskie złączone z flagą Polski.. Hańba i wstyd ! Żydo niemieckie Szkło Kontaktowe po otrzymaniu telefonu od widza , na temat m. in. o odkryciu tych szczątków Polaków, W OGÓLE nie zareagowało na tę wieść . Tam tylko co chwila słychać z nabożną czcią wymawiane słowa ; pan Tusk…A Tusk mało jaj nie zgubi tak się domaga szybkiego awansu na premiera.
    NIEDOCZEKANIE!!!!!!!!!!!!!!!! Wara od polskich lasów , Szwaby!!!Wara od polskich kopalń.!!!

spot_img