BOSAK USADZA WITEK! KONFEDERACJA CIŚNIE MINISTRA WS. IMIGRANTÓW!

BOSAK USADZA WITEK! KONFEDERACJA CIŚNIE MINISTRA WS. IMIGRANTÓW!
Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższymi linkami:

✅ Patronite:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #bosak

#BOSAK #USADZA #WITEK #KONFEDERACJA #CIŚNIE #MINISTRA #IMIGRANTÓW

1. Panie Krzysztofie już mamy pierwsze przypadki emanacji. Nie wiem czy Pan słyszał:
    – W Warszawie pewien inżynier (zapewne blacharz) skakał po autach wyniku czego jedno zostało uszkodzone. Właściel już o tym wie.

– W Poznaniu biegał półnagi mężczyzna w wiadomym kolorze skóry (czyli czekoladowym). Z maczetą próbował zaatakowac 4 ludzi. I darł się jakby go ze skóry obcierali.🔪

Szok co nie.😐😐😐😣😣😣. Proszę Panie Krzysztofie niech zostanie tu coś powiedzane. Bo nie wszyscy mogą o tym wiedzieć.