Bosak uderza w Tuska i Morawieckiego: To jest likwidowanie państwa polskiego

#sejm #bosak #konfederacja
„Najpierw zielone światło dla paktu migracyjnego, teraz zgoda na nowe unijne podatki. Szybko poszło” – napisał Mateusz Morawiecki na platformie X. W czwartek 1 lutego na posiedzeniu Rady Europejskiej Donald Tusk ma potwierdzić zgodę na trzy nowe podatki, które mają zastąpić część składki członkowskiej, wpłacanej do budżetu UE przez państwa.

Jednak internauci, korzystając z narzędzia „informacji kontekstowych”, dopisali wpisu Morawieckiego słów wyjaśnienie. Pod postem byłego premiera pojawiła się ramka, w której czytamy, że „Mateusz Morawiecki podczas sprawowania funkcji Prezesa Rady Ministrów zgadzał się na wprowadzanie nowych unijnych podatków”.

W 2018 r. Mateusz Morawiecki deklarował, że jego rząd poparł pomysł stworzenia w Unii Europejskiej nowego podatku cyfrowego. Trzy lata później, nadal lobbując za podatkiem cyfrowym, Morawiecki postulował także podatek od jednolitego rynku europejskiego i podatek od śladu węglowego.

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶

1. I co daje wasze gadanie ? Nic . Gdybyście byli języczkiem u wagi w koalicji z PiS em mogli byście razem rządząc wymusić i co pozytywne i zatrzymać co źle a tak pozostaje wam to co zwykle , tylko pyskować . To nie pomoże wam w powiększeniu elektoratu na tyle aby stać się samodzielna siłą polityczną zdolna do przejęcia władzy . Pyskujcie dalej .