Bosak uderza w reformę Nowackiej. „Tusk nie odrobił pracy domowej!”

#konfederacja #sejm #polityka
Barbara Nowacka była gościnią programu „Tłit” Wirtualnej Polski. W trakcie rozmowy ministra edukacji zapowiedziała koniec z pracami domowymi w szkole podstawowej. – Zmian w systemie edukacji polskiej potrzeba bardzo wiele. Od czegoś trzeba zacząć – stwierdza Izabela Nowicka, nauczycielka z kilkunastoletnim stażem.

– To, co jest potrzebne, to odejście od obowiązkowych i ocenianych prac domowych. Od początku kwietnia takie rozporządzenie wejdzie – zapowiedziała Nowacka w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Jak na początek rewolucji w szkołach reagują nauczyciele?

– Jak najbardziej popieram to rozwiązanie w szkole podstawowej. Myślę, że to jest nawet wskazane. Nad szkołami średnimi, trzeba się jeszcze zastanowić – stwierdza w rozmowie z Wirtualną Polską Arkadiusz Janowski, nauczyciel historii.

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl