Bosak o strategii działania nowych europosłów konfederacji

Bosak o strategii działania nowych europosłów konfederacji
Krzysztof Bosak mówi o tym jak nowo wybrani posłowie konfederacji do europarlamentu będą walczyć o interes Polski.
Źródło: Radio ZET

#polityka #polska #konfederacja #bosak #uniaeuropejska

#Bosak #strategii #działania #nowych #europosłów #konfederacji

1. Zauważyliście że posłowie konfederacji, a w szczególnosci Krzystof Bosak nie boja sie powiedzieć nie wiem. Potrafia jasno powiedziec ze obecna sytuacja jest zbyt niewiadomo by cokolwiek deklarować.
    Jest to bardzo pozytywne w stosunku do innych partii w ktorych zawsze wiedza z kim sie ułożą, z kim maja układy układziki. I z góry zakładaja swój scenariusz zdarzeń. Dopiero jak wychodza malwersacjr na grube miliony to taki tusk albo kaczynski mowi ' nie wiem, nie znam, nie rozumiem'. Dopiero jak sa powoluwane komisje śledcze

2. Jak się nowi posłowie skupią na swoich interesach, na kasie i zrobi się dobrze finansowo, to będą tylko istnieć. Od czasu do czasu zrobią hałas, żeby ich inni widzieli. Trzeba mieć większość, żeby zatrzymać lewicowe ideologie. I trochę mądrości, aby zauważyć, że w EU robi się czerwono.

3. Bosak powinien zrozumieć że w polityce nie ma miejsca na obrażanie i jeśli zależy Konfederacji na dobru Polski to powinni współpracować z PiS, nie muszą we wszystkim się zgadzać ale to co najważniejsze dla ojczyzny powinno być na pierwszym miejscu. Nie należy też zapominać że to" tylko wybory do EU" oraz o tym że konfederacją nie może wiecznie stać pomiędzy PO-PIS i udawać greka krytykując jednych i drugich samemu będąc bezuzyteczną, bo bez realnego wpływu ma sytuację Polski. Chyba że im to pasuje bo kasa levi tak czy tak.
    Mam nadzieję że jedna Bosak weźmie jednak po męsku na barki próbę współrządzenia Polską w koalicji z PiS czas pokaże