Biznesowo 2023 rok był dla mnie bardzo dobry. Kancelaria Mentzen osiągnęła 21,55…

Podobne

Udostępnij


Biznesowo 2023 rok był dla mnie bardzo dobry. Kancelaria Mentzen osiągnęła 21,55 mln zł przychodu i ponad 4 mln zł zysku. Co ważniejsze, jak widać na wykresie, po raz kolejny znacząco urośliśmy. Jeszcze w 2019 roku mieliśmy tylko 1 mln zł przychodu. Teraz było to ponad 20 razy więcej.

Zagadką pozostanie to, czy gdybym nie miał kampanii wyborczej i mógł zajmować się firmą przez cały rok, a nie tylko przez połowę, to wyniki byłyby lepsze, czy gorsze 🙂

Dlaczego tak szybko się rozwijamy?

Z dwóch powodów. Po pierwsze wierzę w wolny rynek i konkurencję. Wolny rynek weryfikuje każdego. Jeżeli dba się o klientów, stara się im pomóc, a nie oszukać czy na coś naciągnąć, jeżeli robi się dobrą robotę, to klienci to doceniają. Rekomendują firmę swoim znajomym, przychodzą i zostają nowi klienci. Firma się rozwija, przychody rosną. Jeżeli ktoś nastawiony jest na szybki zysk kosztem klientów, to może i pieniądze szybko zarobi, ale firma zaraz potem padnie. To klienci generują 100% przychodów firmy, więc trzeba się o nich bardzo troszczyć, traktować ich uczciwie.

Drugi powód jest taki, że myślimy inaczej niż wszyscy. Wymyślamy oryginalne optymalizacje podatkowe i nowe produkty, które w dużo lepszy sposób odpowiadają na potrzeby klientów. Szukamy błękitnych oceanów i tworzymy usługi, których inni nie mają. Dzięki temu nie mamy konkurencji.

Zobaczcie sami.

Mentzen+ Podatki i Mentzen+ Prawo to nielimitowany dostęp do konsultacji podatkowych i prawnych. Nasi klienci nie płacą kilkuset złotych za godzinną konsultację, od 350 zł miesięcznie mają dostęp do nieograniczonej liczby konsultacji. Z Mentzen+ można w każdej chwili zrezygnować, nie wiążemy klientów żadnymi długoterminowymi umowami. To działa jak Netflix. Płacisz kartą, korzystasz ile chcesz, rezygnujesz kiedy chcesz.

Klienci naszej księgowości subskrypcyjnej Mentzen Prime również mają dostęp do nieograniczonej liczby konsultacji podatkowych. Dla branży IT mamy Mentzen+ IT, w którym jest nie tylko księgowość, ale też doradztwo podatkowe i doradztwo prawne, konsultacje z radcami prawnymi, analizy zawieranych umów B2B.

A jeżeli dopiero chcesz założyć firmę, to mamy dla Ciebie Start z Mentzenem. Konsultacja podatkowa, na której powiemy Ci, jaką formę działalności i opodatkowania powinieneś wybrać, co możesz wrzucić w koszty i na co musisz uważać. Do tego zarejestrujemy Ci działalność, będziemy wspierać podatkowo i prowadzić księgowość przez trzy miesiące bez dodatkowych opłat. A to wszystko za 699 zł brutto. Czy gdzieś bardziej się opłaca założyć działalność?

A to dopiero początek rozwoju Kancelarii Mentzen. Będziemy stale zwiększać wartość dodaną dla naszych klientów, a także oferować im kolejne usługi. Będziemy pomagać uzyskać im finansowanie, dotacje, będziemy zapewniać szkolenia, networking i nowe kontakty biznesowe. Będziemy miejscem przyszłych wielkich firm, pomagając rozwijać się naszym klientom, zwiększać ich skalę działania. Obecnie pracujemy nad szkoleniami dla naszych klientów z tematów innych niż podatki, prawo i księgowość. Możemy przecież poprosić najlepszych specjalistów w Polsce, zajmujących się marketingiem, rekrutacją, negocjacjami, rozwijaniem firmy, czymkolwiek przydatnym dla przedsiębiorców o zorganizowanie zamkniętego webinaru dla kilku tysięcy moich klientów. Koszt szkolenia będzie w mojej skali działania pomijalny, a moi klienci otrzymają za darmo kolejną wartość dodaną. I porównajcie to sobie teraz z ofertą zwyczajnej firmy księgowej czy podatkowej.

Piszę o tym wszystkim dlatego, że za kilka dni będę mógł podzielić się z Wami informacją o bardzo ważnym dla mnie wydarzeniu, dzięki któremu wejdę biznesowo na kolejny poziom. Wszystko wskazuje na to, że uda mi się zrealizować jedno z moich marzeń, które od wielu lat chodziło mi po głowie, a które wcześniej wydawało się zupełnie nieosiągalne. A teraz stało się możliwe 🙂

Szczegóły wkrótce, a na koniec przypominam, że tylko do końca lutego można kupić bilety na Everest 2024 w niższej cenie. Od 1 marca ceny idą w górę, więc nie warto czekać z kupnem biletu 🙂



Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj