„Bić dzieci i kobiety, oni mówią serio”. Tusk uderzył w Mentzena i Konfederację #shorts

Zajrzyj na kanał @WirtualnaPolskaNews
Pod koniec swojego wystąpienia Donald Tusk odpowiedział na pytanie z publiczności dotyczące Konfederacji. W odpowiedzi nie zabrakło krytycznych słów odnoszących się do lidera, jak i samej partii Sławomira Mentzena.
#tusk #mentzen #konfederacja

1. "Mówią brednie o swoich programach gospodarczych"… Hm, może by pan Tusk powiedział o swoim programie gospodarczym. Chętnie posłucham, bo to co do tej pory to co mówi to jest 100% hejtu i 100% pogardy dla innych. To jest nakręcanie nienawiści. Jeżeli to co robi nie jest objawem obłędu, to ciekawe po co, dla kogo i za ile to robi?
    Jednym słowem facet jest daremny.

2. On nie jest odklejony, on musi tak mówić bo mu elektorat spierdala do konfederacji.
    Jeśli ktoś się nie interesuje polityką to łyka jak pelikan, a mało kto ogląda politykę z każdej strony, bo każde słowo które wyszło z tej zakłamanej mordy można podważyć i zaprzeczyć