Bez Uników! Krzysztof Bosak: w Strefie Gazy wykonano egzekucję z zimną krwią

♦️ 💬 – Armia izraelska była poinformowana, że przemieszcza się kordon humanitarny. To była egzekucja wykonana z zimną krwią. Wiemy, że wojsko izraelska w konflikcie na Bliskim Wschodzie działa bardzo brutalnie – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia wicemarszałek Sejmu i lider Konfederacji Krzysztof Bosak.

♦️🆕 Oglądaj 𝐁𝐞𝐳 𝐔𝐧𝐢𝐤𝐨́𝐰❗️ na YouTube 🔴 PolskieRadio24_pl.

🎧 Rozmawia Renata Grochal (@TrojkaPR3).
📸 Fot. Przemyslaw Chmielewski / Polskie Radio

🔔 Subskrybuj i bądź na bieżąco:

📺 ZOBACZ RÓWNIEŻ:

🎥 Więcej rozmów politycznych w Trójce „Bez Uników”:
🎥 Rozmowy Sygnałów Dnia:
🎥 XXXII Forum Ekonomiczne w Karpaczu:

#polskieradio #BezUników #gaza

1. Ta "baba", chce sie czegos od Pana Bosaka dowiedziec, czy tylko tak sobie zadaje pytania?, a odpowiedzi interesuja ja tylko wtedy gdyby Bosak powiedzial cos , co mogloby zaszkodzic Konfederacji, i za co musieliby sie sie ciagle mediom tlumaczyc , jak Pan Braun za akcje z gasnica. Zastanawiajace jest to ze nikt z mediöw nie zadal pytania jakim prawem sekta Chabad-Lubawicz celebruje w polskim sejmie jakies obrzadki "religijne", czy my wciskamy sie na sile do zydowskiego knesetu azeby tam zapalac swiece na choince i dzielic sie oplatkiem?, przeciez to media ciagle dra japy o rozdziale panstwa od kosciola, ale w sprawie celebrowania zydowskich swiat w polskim sejmie cisza, jakos im to nie przeszkadza, jak jestescie tacy tolerancyjni to moze zaproscie do polskiego sejmu takze muzulmanöw, buddystöw, zydöw z synygogi, tych z sekty Chary Kriszna, itd, itd, przeciez jestescie za röwnouprawnieniem i za tolerancja .

2. Tej pani chyba się zawody pomyliły !!! W kółko przerywa, nie da kończyć zdania, ma gotowe tezy i odpowiedzi …To nie jest wywiad, 'trójka" zaprasza gości tylko po to, żeby i tak udowodnić, że we wszystkim ma rację, a niestety w tym i wielu innych przypadkach nie ma. Ale co się dziwić, wszystkie media są na smyczy u Tuska i unii !! Ta pani jak widać na bardzo krótkiej smyczy ..