Bartłomiej Pejo: To PiS nie sprzeciwił się polityce klimatycznej UE. To Premier Morawiecki zrezygnował z drugiego weta w grudniu 2020 roku, godząc się na zaostrzenie redukcji CO2. To PiS zgodził się na Fit for 55 i nowe unijne podatki, a teraz udaje siłę propolską. Nie dajcie się zwieść! 9 czerwca na kartach do głosowania będzie tylko jedna wiarygodna formacja propolska – Konfederacja!

1. Politycy robią biznesy z globalistami i wszystko przeciwko narodom własnym. Polityka jak rak zje nas ludzi normalnych reszta łyka kase i nic dla narodu nie robi oprócz kolejnych podatków i pierdolenia o klimacie opryskując go chemtrails i o tym nawet konfederacja nie wspomina bo jest opozycją kontrolowaną. Bisak jak mówi o ociepleniu to śmieje się że nie może nawet w telewizji się powstrzymać ale kłamie i wybiera słowa żeby sobie nie zaszkodzić.