Bartłomiej Pejo: Rząd Tuska, wprowadzając kredyt 0%, obsypuje pieniędzmi z naszych kieszeni deweloperów i banki i windują ceny mieszkań do góry. To jawne działanie na szkodę młodych Polaków, których ceny zmuszą do życia na wiecznym wynajmie. Rząd jak zwykle chce wykiwać Polaków. Konfederacja jako jedyna proponuje: pozwólmy zwiększyć podaż mieszkań, nie zwiększamy popytu!

1 KOMENTARZ

1. Każde działanie systemowe, które wpłynie na szybkie zwiększenie liczby osób zdolnych do zakupu nieruchomości/mieszkania będzie miało bezpośrednie przełożenie na szybki wzrost cen tych nieruchomości.

Jak ❓❓❓
    „Konfederacja jako jedyna proponuje: pozwólmy zwiększyć podaż mieszkań, nie zwiększamy popytu!”