Bartłomiej Pejo: Przymusowe remonty czekają kilka milionów Polaków! Gdy przed tym ostrzegaliśmy w kampanii wyborczej, byliśmy ignorowani, ale ta rzeczywistość nadchodzi. Unia Europejska chce zmusić Polaków do remontów, nie pytając ich, czy mają na to pieniądze. Musimy zatrzymać klimatyczne szaleństwo płynące z Brukseli! To Konfederacja, a nie lewica stoi na straży mniej zamożnych obywateli, których nie stać na przymusowy remont.

1. Ale na wszelki wypadek nie zacytowano tej części artykułu, w której pojawia się informacja, że modernizacja ma być finansowana z Funduszu Odbudowy oraz Funduszu Spójności, a Polska może otrzymać na ten cel 60 mld euro. To nie pasowało do narracji, prawda?