Bartłomiej Pejo: Brytyjski rząd wycofuje się z części planów ekologicznych. Premier Rishi Sunak tłumaczy, że chroni w ten sposób brytyjskie rodziny przed nadmiernymi wydatkami: „politycy nie byli dotąd z obywatelami szczerzy co do kosztów ekologicznych rozwiązań. (…) Nie uratujemy planety doprowadzając Brytyjczyków do bankructwa”. Rząd planuje odroczenie zakazu sprzedaży nowych samochodów spalinowych i kotłów gazowych, oraz odrzucenie nowych celów w zakresie efektywności energetycznej.

1. A judeobolszewia ,czyli Kaczyński z Morawieckim,nie mają skrupułów aby Polaków puścić z torbami. Polacy przez chwilę pokładali nadzieję w Konfederacji, ale po zapowiedziach p Bosaka o podniesieniu wieku emerytalnego,po zapowiedziach p Wiplera o likwidacji płacy minimalnej po wysunięciu przez katofaszystów na pierwszy plan reaktywacji Inkwizycji,czy po propozycji p Mentzena dania gwarancji bezkarności i ochrony prawnej dla złodziei,zniknęła ostatnia nadzieja na powrót do normalności.Jak się nie obrócisz,tak dupa zawsze z tyłu.