Bartłomiej Pejo: Bezczelność polityków nie zna granic! PO jeszcze niedawno krzyc…

Podobne

Udostępnij


Bartłomiej Pejo: Bezczelność polityków nie zna granic! PO jeszcze niedawno krzyczało, że PiS robi za mało ws. pandemii i na zbyt krótko zamyka gospodarkę. Wspierali ich także we wszystkich sejmowych głosowaniach. Gry raport NIK ujawnił gigantyczne nadużycia w czasie pandemii, PO udaje wielkich obrońców wolności i krytyków lockdownów.Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Obie partie popierały zamknięcie społeczeństwa w więzieniu covidu. Ato, że jedni nakradli się więcej niż ci drudzy – to ból tych drugich i naszych kieszeni, a przede wszystkim zdrowia, które mocno podupadło przez brak dostępu do lekarzy (200 tys. nadliczbowych statystycznych zgonów i to nie z powodu zarazy, tylko chorób współtowarzyszących!

  2. Dlaczego Końfederacja tak krytykuje lockdowny, które były 2 i 3 lata temu a nie zauważa, że jeden rodzaj lockdownu ciągle obowiązuje? Chodzi mi o lockdown prawie wszystkich sklepów, który obowiązuje cyklicznie raz na 7 dni. Dlaczego przeciw temu lockdownowi nie protestujecie panowie wolnościowcy (i panie wolnościówki).

  3. Błąd logiczny i manipulacja. Poparli ustawy lecz nie brali udziału w sposobie wdrażania i zarządzania. Wyłącznie organy państwa pod pełną kontrolą PiS dopuściły się marnotrawienie środków publicznych. Raport NIK wskazuje na marnotrawstwo w sposobie działania i wydatkowania publicznych pieniędzy.

spot_img