Bardzo serdecznie pozdrawiam Lewic臋 :D

Udost臋pnij

Bardzo serdecznie pozdrawiam Lewic臋

殴r贸d艂o

1. Kiedy艣 wydawa艂o mi si臋 偶e konfederacja odniesie spory sukces gdy tylko odetnie si臋 od ruskich onuc czyli korwin贸w i bran贸w oraz tych naiwnych durni z polexitu. P贸藕niej jednak stwierdzi艂em 偶e w zasadzie nie macie nic do zaoferowania. Ani legitnego programu, ani pomys艂u na przemy艣lane reformy, ani jakiegokolwiek do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu instytucjami publicznymi. Jedziecie poprostu na tym 偶e punktujecie przeciwnik贸w.

Jeste艣cie parti膮 Anty, anty to anty tamto ale opr贸cz negacji nie macie nic konstruktywnego.

2. Ja uwa偶am, 偶e mo偶na nawet te zwi膮zki partnerskie i kompromis aborcyjny wrzuci膰 do sejmu i niech ka偶dy z Konfy zag艂osuje jak chce, bez dyscypliny, dyskusji itp. Mie膰 to za sob膮, umy膰 r臋ce od sprawy i rusza膰 po wi臋kszo艣膰. Trzaskowski – pierwszy zamrodysta RP, za 2 tygodnie odpala SCT – wykluczenie biedniejszych, Warszawa tylko dla u艣miechni臋tych i maj臋tnych. Wypomina膰 mi to na ka偶dym kroku.

3. Co w tym dziwnego? To my jeste艣my tymi kt贸rzy p艂ac膮 za te „prorodzinne” rozdawnictwo i nie dostaj膮 z niego ani grosza. Na dodatek lewicowcy chc膮 zrobi膰 z nas ofiary „mowy nienawi艣ci” kt贸ra tylko i wy艂膮cznie ogranicza wolno艣膰 s艂owa. Bra艂em udzia艂 we wszystkich ostatnich wyborach i 偶adnego g艂osu na lewic臋 nie ma i nie b臋dzie!

4. Lewica prze偶ywa kryzys chyba od czasu Og贸rkowej. Po jednej z艂ej decyzji by艂y ju偶 tylko coraz gorsze. Ich politycy chc膮 korwinowac, ale brakuje im jednej podstawowej cechy Nowej Nadziei (bo nie ca艂ej Konfy): sp贸jnego przekazu bez dziur logicznych.