Barbara Nowacka na #Impact24 domaga się tego, żeby ulice i parki były bezpieczne…

Podobne

Udostępnij

Barbara Nowacka na #Impact24 domaga się tego, żeby ulice i parki były bezpieczne dla kobiet, żeby nie bały się wieczorem wychodzić z domu.

Już myślałem, że chce to osiągnąć poprzez zatrzymanie imigracji z Afryki i Azji. Ale nie. Receptą jest uczenie chłopców, że nie wolno gwałcić.Źródło

38 KOMENTARZE

  1. I już uśmiechnięci jebnieci zrobili gówno – burze z tego. Jak widać wielce uśmiechający się potrafią wszystko przeinaczyć po swojemu – na swoje potrzeby lub po prostu zwyczajnie nie rozumieją sensu wypowiedzi. Ale czego tam od lewactwa oczekiwać w sumie. To tak jakby chciec żeby roczne dziecko mówiło.

  2. Niemiec wieczorami po mieście nie chodzi ,wszystko spierdala na wieś żyć i płacą krocie za mieszkania ,przez te rozdawnictwo wszystko drogie .Polityka otwartych granic .Dopuściliśmy imbecylów do władzy i na siłę wciskają nam swoje durnoty .Unia to zniszczyła na przemysł i zdrową żywność,a teraz ogranicza nam wolność zadłużając nas na pokolenia .

  3. Aberracja umysłowa. W kraju, w którym jest jeden z najmniejszych współczynnikow gwałtów w Europie. Jak Tusk chce jihadu niech wraca do germanów. Aby wszystkich zdrajców narodu spotkał taki sam los jak premiera Słowacji.

  4. Wiele krajów miało ten problem. Nie wiem skąd występuje to naiwniactwo gdzie dzikie plemiona traktują europejskie kobiety tak samo jak europejskie jakby były z dżungli.

    Dla nas jest to człowiek dla nich zwierzyna.

    Gorsza opcja jest to że widziałem ile procent stanowią imigranci w głównych miastach Niemiec, Holandi, Francji oraz UK. Dane są straszne. Natywne społeczeństwo staje się mniejszością

spot_img