Atak na granicy! Imigrant ranił polskiego żołnierza nożem!
Co z wyposażeniem żołnierzy? Co ze schematem reakcji?
Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉 Wesprzyj nas:
Subskrybuj nasz kanał:
materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Granica #Migranci #Konfederacja
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!
materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

00:00 Krzysztof Bosak
04:32 Anna Bryłka
06:07 pytania

#Atak #granicy #Imigrant #ranił #polskiego #żołnierza #nożem

1. Mili Państwo.

Kiedy zaczął się ten cyrk z tą dziczą na białoruskiej granicy, zaczął się nie tylko w Polsce, ale i na Litwie i Łotwie.

ŻADNE media … czy to państwowe czy prywatne nie informowały co się stało na granicy łotewsko – białoruskiej .
    Była co najwyżej wzmianka, że był jakiś mało znaczący incydent na w/w granicy z udziałem łotewskich pograniczników i tej dziczy.
    Łotwa nie miała żadnego płotu czy innych zasieków na granicy.

Otóż ktoś przytomny w łotewskim rządzie, po prostu pozwolił na użycie broni przez straż graniczną w przypadku nie podporządkowania się poleceniem tejże straży.

Tak więc jeden z kolejnych szturmów tej dziczy skończył się tym, że łotewscy pogranicznicy zastrzelili dwóch, a sześciu zostało rannych.
    … i od tej pory mają ŚWIĘTY SPOKÓJ z przekraczającą nielegalnie granicę dziczą i to pomimo braku płotu czy innych przeszkód.

Słyszeliście o tym ?
    Europa grzmiała ?

Skądże znowu.
    Zrobiono ABSOLUTNIE WSZYSTKO żeby sprawę wyciszyć, żeby czasem inne państwa (Polska, Litwa ) nie wzięły przykładu.

Co ciekawe, Białoruś graniczy przecież z Ukrainą i ? …. słyszeliście o tym żeby ci pigmentododatni lekarze i informatycy przekraczali granicę z Ukrainą ?
    Otóż tam również …. profilaktycznie wali się do tej dziczy i …. Ukraina też ma spokój z nimi .
    Słyszeliście o tym w ogóle ?

Tylko u nas w Polsce HGW dlaczego traktujemy tą dzicz jakby to byli oczekiwani goście, a nie najeźdźcy.

Nie pierdolić się ANI TROCHĘ .
    Ktoś przekroczył nielegalnie naszą granicę (bez względu na to kto to jest) , należy go ostrzec, że nie wolno, a jak nie posłucha to PO PROSTU STRZELAĆ i tyle.