Apelujemy o mobilizację i udostępnianie, to dziś bardzo ważne! To jest moment, …

Apelujemy o mobilizację i udostępnianie, to dziś bardzo ważne!
To jest moment, w którym musimy wspólnie, ponad wszelkimi podziałami, okazać szacunek i wsparcie dla naszych polskich żołnierzy i strażników granicznych, którzy wykonują swoje zadanie i bronią bezpieczeństwa Polski!
Konfederacja zawsze #MuremZaPolskimMundurem 🇵🇱
Apelujemy o mobilizację i udostępnianie, to dziś bardzo ważne!
Konfederacja zawsze #MuremZaPolskimMundurem 🇵🇱

1. Murem za polskim mundurem? Paradne. Gdzie był ten szacunek dla polskiego munduru, kiedy politycy Konfederacji wdawali się w szarpaniny z funkcjonariuszami służb mundurowych? Jeden z nich został już zresztą prawomocnie skazany za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy. Pod tym względem – jak i wieloma innymi – wiarygodność Konfederacji jest po prostu zerowa.