„Antysamochodzizm” PiS-u w pełnej krasie. Dziś wspólnie z posłem Dobromir Sośni…

„Antysamochodzizm” PiS-u w pełnej krasie.

Dziś wspólnie z posłem Dobromir Sośnierz zwróciliśmy uwagę na kolejny atak rządu PiS na polskich kierowców.

Rząd naraża ich na dodatkowe koszty i opłaty wprowadzając wWyświetl więcej życie algorytm, który bez ich wiedzy przyporządkuje ich auto do norm emisji spalin, co będzie miało wpływ na możliwość wjechania przez nich do tworzonych już m. in. przez Warszawę, Wrocław i Kraków stref wykluczenia transportowego.

Okazuje się, że PiS, wbrew swojej propagandzie, pomaga samorządom w tworzeniu tych stref i chce wykluczyć starsze auta z polskich miast.
Poseł Sośnierz w imieniu Konfederacja złożył w tej sprawie interwencję w Ministerstwo Cyfryzacji do pana ministra Janusz Cieszyński i oczekujemy, tak jak inni kierowcy, odpowiedzi na nasze pytania!

#Konfederacja #Stoch2023 #Kalisz #Leszno #OstrówWielkopolski

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej