Antysamochodowa pseudoprawica poparła strefy ZAKAZU AUT W MIASTACH. W TVP pewnie dalej propaganda o obronie Polaków?

Oto hipokryzja rządu na jednym obrazku. Czyny, nie słowa! Rządzący z jednej strony oficjalnie, pod publiczkę krytykują unijne ekoszaleństwo związane m.in. z wykluczaniem aut z miast czy wprowadzaniem zakazu sprzedaży aut spalinowych. A z drugiej – gdy przychodzi co do czego, to wspierają lewicową agendę i dalsze ograniczanie praw obywatelskich.

Przykładem jest nowelizacja ustawy o elektromobilności, w której poszerzono katalog pojazdów zwolnionych z zakazu wjazdu, wyposażając władze samorządowe w możliwość zastosowania własnych wyłączeń. Ponadto zniesiono limit wskazujący, że strefa może powstać tylko w mieście powyżej 100 tys. mieszkańców. PiS i Solidarna Polska ręka w rękę z KO, Lewicą, PSL i Polską2050 głosowali za, tylko #Konfederacja była przeciwko!

Przypomnijmy też, że obowiązek wprowadzenia stref zakazu dla aut spalinowych w polskich miastach powyżej 100 tys. mieszkańców to jeden z elementów Krajowego Planu Odbudowy, na który zgodził się PiS. Plany dotyczące promocji takich stref znalazły się w przyjętej przez Radę Ministrów w 2019 roku „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku”.

Oto zakłamana polityka rządu w praktyce. PiS realizuje lewicową agendę równie gorliwie co PO. Zgodzili się już m.in. na Europejski Zielony Ład, „Fit for 55”, przyzwolili na zakaz sprzedaży aut spalinowych i głosowali za strefami zakazu dla aut w miastach… Jak długo jeszcze Polacy będą godzić się na ich kłamliwą, szkodliwą politykę? Konfederacja jako jedyna staje w obronie wolności Polaków!

#OddamyWamPolskę

51 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ

1. Ci za roznica czy w polsce rzadzi komuna, solidarnosc, lewactwo, po czy pis. Od wiekow sluza tym samym pana,tej samej opcji, tej samej nacji i tym samym cela. Zniszczyc narod i wymordowac madrych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.