Anna Bryłka – wiceprezes Ruchu Narodowego i rzecznik prasowy Konfederacji zwyciężczynią debaty wyborczej Super Expressu. 💪🏻🔥 Widzowie sami zdecydowali! Konfederacja jedyną alternatywą dla POPiSu!

1. Jestem ciekawa która z Pan jest w stanie zawalczyć dla niepełnosprawnych ludzi 🤔?. Bo tu by się też przydał konkretny program wsparcia i pomocy. Żenujące jest ze osoby niepełnosprawne nie zdolne całkowicie do pracy dostają 1400 zł z tego zrób opłaty, kup leki i żywność na cały miesiąc, śmiech na sali 🤦.
    Jest dużo mam które wesprzą takie osoby które coś chcą działać w tym kierunku z chęci działania od serca. Nie obiecania przed wyborami a potem cisza. Jak narazie to tylko P. Robicka ze Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym. Robi od wielu lat coś od siebie jako prosty człowiek i matka dziecka niepełnosprawnego. O żadnych z tych Pan nie pamiętam żeby coś w tym kierunku osiągnęła kontretnego!.